Závody u nás i v zahraničí v období od 16. července do 22. července.

Tisková zpráva Exteria Racing Teamu
26.06.2018

Michal Fojtík a Petr Bičiště, komentují závodní víkend v Těrlicku.

Michal Fojtík manager týmu:
Těrlicko je pro nás vlastně domácí závod, náš tým má sídlo přes kopec a já bydlím 4km od Těrlického okruhu, bylo potřeba se ukázat v dobrém světle a to myslím, že se nám podařilo. Do příště posuneme motorku na další level a věřím, že umístění bude ještě lepší.

Petr Bičiště Kopčany
Další road racingový závod se uskutečnil na Těrlickém okruhu kam jezdíme každoročně a patří k nejoblíbenějším tratím celého Road Racingu.Proto jsme celý natěšený přijeli už ve čtvrtek, v pátek proběhla příprava motocyklů, postavení zázemí, technické a formální přejímky. Přihlásil jsem se do třídy Open  a IRRC Superbike. Takže v sobotu mě čekaly čtyři tréninky, abych najezdil dalších pár cenných kilometrů. Podařilo se mi v IRRC superbike zajet 4. Místo na startovním roštu a ve třídě Open 7. Místo. Mezi tréninky nebylo moc času jelikož si dělám mechanika sám, takže celý den utekl a byl jsem spokojen že za tu práci se mi podařily tyto výsledky. V neděli mě čekal první závod irrc v 10:30 který jsem zajel ve finále na hezkém 6. Místě. 2. Závod byl ve 14:30 a ten jsem dojel též na šestém místě a třetí závod nedělního dne třídy Open jsem dojel na pátém místě. Počasí se vyvedlo, technika držela, tak co víc si přát. Teď už se těšíme na další závod, který se koná v Piešťanech na letišti a jsem zvědav jak mi bude sedět betonový povrch. Strašně moc chci poděkovat svojí rodině za podporu a hned v druhé řadě Michalovi Fojtíkovi za podporu protože co jsem potřeboval zařídil a dopřál mi zázemí jaké bych neměl.. Také Ford Auto in Hradec Králové a dalším kteří fandí a pomáhají. Kimura #15