KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Kamil Holán komentuje IRRC Hořice

Foto: Milan Holenda
Kamil Holán komentuje IRRC Hořice
24.08.2019
 

Jeden z úspěšných pódiových pilotů IRRC v Hořicích okomentoval své snažení.


IRRC Hořice 2019 byl pro nás zase neuvěřitelnej mix těch nejintenzivnějších pocitů. Super kvalifikace nakonec překazil vibrující motor v bavoráku. Už to vypadalo, že budu muset ze superbiků odstoupit, když přišel zázrak v podání mojeho kamaráda, který nám ze svýho civilního BMW půjčil motor. Další heroický výkon předvedli kluci mechanici, kteří motor za sobotní večer přehodili. Nebyl čas ho už vyzkoušet, ale v tu chvíli to bylo lepší, než to prostě vzdát.

Výsledky už všichni asi víte, takže kromě úžasného druhého místa v šestkách si hrozně vážím dvou sedmých míst v litrech. Na nevyzkoušeným seriovým motoru to pro mě bylo vítězství samo o sobě. Bez mých mechaniků, podpory kamarádů a hlavně taky vás fanoušků, bych to asi opravdu zabalil. Pád v druhém závodu Supersportů mě moc mrzí, ale mám čistý svědomí z toho, že jsem jel, jak nejlíp jsem mohl. Naštěstí pád nebyl vážnej a já mohl zanedlouho skočit zase na litra.

Průšvih s autem v protisměru v prvním závodě superbiků nechci víc komentovat. Pro mě osobně to bylo obrovský štěstí, že jsem ho minul a samotnýho mě to po dojetí do depa pěkně rozklepalo. Naštěstí se nikomu nic nestalo a nezkazilo to celkově úžasný závody v Hořicích.

Čím déle jezdím, tím víc si vážím každýho dojetýho závodu a zvlášť před tak úžasnou diváckou kulisou.

Všem vám moc děkuju za podporu a fandění, jste úžasní.

 


Další články sekce Přírodní tratě