KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Nejlepší závodník 2014: 10. místo

Foto: Petr Štola
Nejlepší závodník 2014: 10. místo
05.02.2015
 

A máme tu elitní desítku ankety o nejlepšího závodníka roku 2014, na desátém místě se umístil Michal Dokoupil.

 
Na desátém místě ankety o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2014 podle čtenářů bikeracing.cz skončil jezdec přírodních okruhů, Michal Dokoupil.
Populární Indi nejenže v roce 2014 sbíral úspěchy na české přírodní scéně, ale především odjel „životní“ Tourist Trophy na ostrově Man, kde si připsal své premiérové umístění v elitní top ten (10. místo v kategorii twinů) a získal dva stříbrné Mercury (v supersportech a twinech). Michal „Indi“ Dokoupil byl jednoznačně českou jedničkou na přírodních okruzích a v naší anketě od vás za to obdržel 548 bodů.
 
Pořadí ankety o nejlepšího závodníka roku 2014 podle našich čtenářů:
1.
bude zveřejněno 13.2.2015
2.
bude zveřejněno 13.2.2015
3.
bude zveřejněno 12.2.2015
4.
bude zveřejněno 11.2.2015
5.
bude zveřejněno 10.2.2015
6.
bude zveřejněno 9.2.2015
7.
bude zveřejněno 8.2.2015
8.
bude zveřejněno 7.2.2015
9.
bude zveřejněno 6.2.2015
10.
Michal Dokoupil
silniční závody
11.
Pavel Kejmar
supermoto
12.
Jan Halbich
silniční závody
13.
Michal Filla
silniční závody
14.
Petr Bartoš
motokros
15.
Zdeněk Gottvald
enduro
16.
Josef Duchan
silniční závody
17.
Miroslav Popov
silniční závody
18.
Kamil Holán
silniční závody
19.
Filip Neugebauer
motokros
20.
Radek Lamich
silniční závody
21.
Filip Salač
silniční závody
22.
František Mrázek
silniční závody
23.
Martin Michek
motokros
24.
Petr Zářecký
silniční závody
25.
Miroslav Sedlo
silniční závody
26.
Tomáš Trávníček
supermoto
27.
Jakub Smrž
silniční závody
28.
Marek Červený
silniční závody
29.
Jiří Čepelák
motokros
30.
Michal Šembera
silniční závody
31.
Petr Čadek
silniční závody
32.
Jakub Vojtíšek
silniční závody
33.
Jan Drkoš
supermoto
34.
Martin Sedlo
silniční závody
35.
Marek Zima
silniční závody
36.
David Pabiška
enduro
37.
Anežka Svobodová
silniční závody
38.
Michal Ducháček
supermoto
39.
Matěj Smrž
silniční závody
40.
Miroslav Medek
silniční závody
41.
Stanislav Fait
silniční závody
42.
David Ouředníček
silniční závody
43.
Romana Tomášková
silniční závody
44.
Matěj Česák
motokros
45.
Václav Milík
plochá dráha
46.
Marek Horna
silniční závody
47.
David Látr
silniční závody
48.
Jan Středa
silniční závody
49.
Igor Kaláb
silniční závody
50.
Pavel Roháč
silniční závody
51.
Marek Sukup
motokros
52.
Leoš Valenta
silniční závody
53.
Patrik Kolář
silniční závody
54.
Petr Kolář
silniční závody
55.
Veronika Hankocyová
silniční závody
56.
Miloš Řihák
supermoto
57.
Oldřich Podlipný
silniční závody
58.
Michal Kadleček
motokros
59.
Jonáš Kocourek
minibike
60.
Ladislav Němec
silniční závody
61.
Petr Endrst
silniční závody
62.
Erik Provazník
silniční závody
63.
Ondřej Fanta
motokros
64.
Lukáš Petrla
silniční závody
65.
Stanislava Malinová
silniční závody
66.
Martin Vašulín
supermoto
67.
Petr Kuchař
motokros
68.
Jan Škarka
silniční závody
69.
Jiří Mrkývka
minibike
70.
Olin Hanák
silniční závody
71.
Tomáš Mysliveček
silniční závody
72.
Václav Kovář
motokros
73.
Aleš Nechvátal
silniční závody
74.
Leoš Hlaváček
silniční závody
75.
Martin Žerava
motokros
76.
Zdeněk Hrnčal
silniční závody
77.
Vít Janoušek
dragster
78.
Veronika Hortová
minibike
79.
Michal Radl
silniční závody
80.
Lukáš Pešek
silniční závody
81.
Zdeněk Sedlák
silniční závody
82.
Marek Vrána
silniční závody
83.
Jiří Šubrt
silniční závody
84.
Štěpán Zuda
minibike
85.
Ondřej Záruba
motokros
86.
Lukáš Simon
minibike
87.
Martin Krátký
stunting
88.
Martin Matějíček
trial
89.
Jiří Maixner
motokros
90.
Jakub Janoušek
supermoto
91.
Dušan Drdaj
motokros
92.
Pavel Jančík
silniční závody
93.
Eduard Krčmář
plochá dráha
94.
Pavel Čáp
silniční závody
95.
David Řezáč
silniční závody
96.
Martin Marx
minibike
97.
Petr Adamec
silniční závody
98.
Petr Svoboda
minibike
99.
Michal Škurla
plochá dráha
100.
Petr Homola
silniční závody
101.
Patrik Markvart
enduro
102.
Radek Koňařík
silniční závody
103.
Radim Břenek
silniční závody
104.
Jiří Kubišta
silniční závody
105.
Jiří Čadek
silniční závody
106.
Jiří Brož
silniční závody
107.
Jaroslav Bartoň
silniční závody
108.
Radek Kubišta
silniční závody

 


Další články sekce Přírodní tratě