KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. května do 16. května 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pavel Fojtík 88 po závodech v Brně a Starém Městě

Jakub Šosták
Pavel Fojtík 88 po závodech v Brně a Starém Městě
11.05.2015
 

Pavel z týmu Berčík-BRT-Autohlavy si z prvních závodů odváží dva poháry za třetí místa ve třídě 125 SP.

 
Jarní cena Brna:
Jarní cena Brna přinesla jezdcům velkou dávku ježdění. 5 tréningů + warmup a 2 závody tak na to jezdci přírodních okruhů moc zvyklí nejsou a únava se projevovala i na Pavlovi. Dráha v Brně svou šířkou a profilem je pro mnohé oříškem a i Pavel každým výjezdem na trať stahoval sekundy ze svých časů. Počasí si taky se závodníky pohrálo. Viděli jsme tréningy na mokré, osychající i suché trati. Pavel v obou závodech předvedl excelentní start, kdy se z osmé pozice katapultoval vždy mezi první tři. Na rozdíl od prvního závodu, kdy po soubojích dojel devátý, v tom druhém už souhra jezdec, technika zasloužila třetí místo. Byl to ale taky boj Celý závod ze čtvrtého místa stahoval třetího Marka Hornu a po souboji se mu jej podařilo předjet.
 
Staré Město:
XIII. ročník závodu Slováckého okruhu dopadl nad vší očekávání. Tajně jsme doufali v top 5, ale Pavel zase překvapil. V sobotu se i přes zadření v prvním tréningu dokázal kvalifikovat do první řady. V neděli po dobrém startu do závodu vyjel na druhém místě. V dalších kolech už to byl velký souboj s jezdci o 2-5. místo. Pavel si zase veze domů pohár a věnec za třetí místo
 
Slovy jezdce:
"Děkuji všem, kteří mě podporují a fandí. Honzovi Juklovi a zbytku týmu za pomoc s přípravou motorky a všem okolo závodění. Konečně se nám daří to, o čem tak dlouho sníme.Před sezónou jsme jen tiše doufali v podium a teď máme dva. Doufám, že se nám povede dobře i v dalších závodech. Těším se na trať"
 
Zveme všechny fanoušky na náš web www.facebook.com/BobicziRacingTeam

Další články sekce Přírodní tratě