KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. srpna do 18. srpna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Startovní listiny IRRC 2019

Foto: Jan Štukl
Startovní listiny IRRC 2019
25.03.2019
 

International Road Racing Championship letos pojede pět českých jezdců v kategorii Superbike a jeden v kategorii Supersport.


Startovní listina IRRC 2019 – SUPERBIKE
5 Heitzinger Robert (AUT, Suzuki) Roadracing Innviertel
7 Takos Vassilios (GRE, Yamaha) L78 by Heidger Motorsport
8 Maurer Lukas (SUI, Kawasaki) L78 by Heidger Motorsport
9 Todd Davey (GBR, BMW) WEPOL Racing
10 Günther Thilo (GER, Kawasaki) Team MTP Racing
11 Bantli Roger (SUI, Yamaha) MCW Racing
12 Nechvátal Aleš (CZE, Yamaha) DAFIT Moto Racing
13 Tomeček Pavel (CZE, Kawasaki) Relax Bali.com
14 Mathison Daley (GBR, BMW) WEPOL Racing
16 Wagner Ricky (GER, BMW) AK Motorradservice
19 Haek Kurt (BEL, Honda) Racing Team "Skudn & Beevn"
20 Manx Paul (GER, BMW) racing 4 cs
23 Bloemhard Virgil-Amber (NED, Kawasaki) Performance Team Achterhoek
26 Grams Didier (GER, BMW) G&G Motorsport by BMW Motorrad
38 Kostamo Erno (FIN, BMW) 38 Motorsport
41 Jacops Yannik (BEL, Suzuki) SJL Racing International Road Race Team
45 Červený Marek (CZE, BMW) Wepol Racing
70 van Eijs Rob (NED, Kawasaki) racing 4 cs
71 Berghammer Thomas (AUT, Suzuki) PSV Wels
74 Holán Kamil (CZE, BMW) Mc Race
76 Brandenburger Hanno (GER, Suzuki) MHB Racing
84 Borovka Tomáš (CZE, Yamaha) HUSA race team z.s.
87 Gnägi Mathias (SUI, Yamaha) Keller Motors
99 Webb Danny (GBR, BMW) WEPOL Racing
119 Polet Jean Pierre (BEL, BMW) JPM Team
369 Psomadakis Foti (GRE, BMW) Braunholz Metallbau GmbH&netMagazine.de
469 Galli Yann (FRA, Kawasaki) Team Galli 469

Startovní listina IRRC 2019 – SUPERSPORT
12 Paluch Krystian (POL, Honda) Predki Racing Team
14 Caljouw Ilja (NED, Yamaha) Performance Racing Achterhoek
19 Bannwart Erwan (SUI, Kawasaki) SBRacing Team
21 Wendel Thomas (GER, Yamaha) 2WAM.de Racing Team
32 Rotter Jochen (AUT, Suzuki) Team MR 32
44 Frotscher Sebastian (GER, Yamaha) Team Schleizer Dreieck
45 Lagrive Matthieu (FRA, Yamaha) Wepol Racing
51 Koski Anssi (FIN, Triumph) Team Hissikeskus
56 Voit Henrik (GER, Speed up Moto 2) Road Racing Team Voit
69 Ceuppens Mike (BEL, Yamaha) Texas Racing
74 Hoffmann Laurent (BEL, Kawasaki) Delaur Road Racing Belgium
77 Walther Thomas (GER, Yamaha) Team Schleizer Dreieck
104 Schmitz Christian (GER, Yamaha) LSE Racing
119 Bourgeois Wayne (FRA, Yamaha) Team WB Racing
132 Gottardi Luca (ITA, Yamaha) Team PnL Racing
169 Majola Andrea (ITA, Yamaha) RNR&Prefactory Orlando
182 Denis Xavier (FRA, Kawasaki) Optimark Road Racing Team
199 Bian Pierre Yves (FRA, Team Yamaha) Optimark Road Racing
216 Zentner Kai (GER, Yamaha) Zentner Racing Team
274 Holan Kamil (CZE, Yamaha) DAFIT Moto Racing
325 Riedl Martin (GER, Yamaha) Murtanio Racing
 


Další články sekce Přírodní tratě