KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

TT Isle of Man 2019 – pátek 7.6.2019

Foto: IOMTT.com / RP Watkinson
TT Isle of Man 2019 – pátek 7.6.2019
08.06.2019
 

Tradiční závěr Tourist Trophy obstaral superbikový závod, který letos vyhrál s Kawasaki závodící Dean Harrison.


Dunlop Senior TT (6 kol)
Až do pátého kola vedl závěrečný závod letošní TT Brit Peter Hickman, nicméně poté ho předjel Dean Harrison, který následně udržel vedení až do cíle, kde se radoval ze svého třetího vítězství na Manu. Na druhém místě skončil Peter Hickman, který v závěru bojoval s přehřívajícím se strojem BMW. Třetím místem se s letošní Tourist Trophy rozešel obyvatel Manu, Conor Cummins.

1 Dean Harrison Kawasaki / Silicone Engineering 01:43:49.521 / 130.824 Silver
2 Peter Hickman BMW / Smiths Racing BMW 01:44:42.583 / 129.719 Silver
3 Conor Cummins Honda / Milenco by Padgett's Motorcycles 01:44:48.400 / 129.599 Silver
4 Michael Dunlop BMW / Tyco BMW 01:45:16.230 / 129.028 Silver
5 James Hillier Kawasaki / Quattro Plant Wicked Coatings 01:46:19.873 / 127.740 Silver
6 Davey Todd BMW / Penz13.com 01:46:22.441 / 127.689 Silver
7 Michael Rutter Honda / Bathams Racing 01:46:53.092 / 127.079 Silver
8 Jamie Coward Yamaha / Prez Racing 01:47:03.082 / 126.881 Silver
9 Brian McCormack BMW / ON-1 Racing 01:47:39.492 / 126.166 Silver
10 Dominic Herbertson Kawasaki / Davies Motorsport / Belgrave M 01:47:58.783 / 125.790 Silver
11 Gary Johnson Kawasaki / RAF Regular & Reserves / Lee 01:48:31.186 / 125.164 Silver
12 Shaun Anderson BMW / NW Racing 01:49:48.261 / 123.700 Bronze
13 Derek Sheils Suzuki / Burrows Engineering with RK Raci 01:49:57.265 / 123.531 Bronze
14 Mike Booth Kawasaki / BSK Pro 01:50:44.891 / 122.646 Bronze
15 Michael Sweeney BMW / MJR Racing 01:51:03.728 / 122.299 Bronze
16 Horst Saiger Yamaha / iXS 01:51:04.879 / 122.278 Bronze
17 Mark Parrett BMW / C and C Ltd. 01:51:45.117 / 121.544 Bronze
18 Joe Akroyd Kawasaki / Joe Akroyd Racing 01:51:50.223 / 121.452 Bronze
19 David Jackson BMW / Action Racing 01:51:52.831 / 121.405 Bronze
20 Frank Gallagher Kawasaki / Performance Racing Achterhoe 01:51:54.645 / 121.372 Bronze
21 Julian Trummer Honda / TC Racing / DP Coldplaning 01:52:22.962 / 120.862 Bronze
22 Marc Ironside Suzuki / V.G. Mathers 01:52:29.738 / 120.741 Bronze
23 Jay Lawrence Suzuki / Buildbase Suzuki / Carl Cox Motor 01:52:34.243 / 120.660 Bronze
24 Michael Russell Suzuki / 240 Volts / Swindon Karting 01:52:56.626 / 120.262 Bronze
25 David Hewson BMW / Obsession Engineering Ltd. 01:53:16.831 / 119.904 Bronze
26 Tom Weeden Suzuki / Burrows Engineering with RK Raci 01:53:19.540 / 119.856 Bronze
27 Richard Wilson BMW / G&C Higgins / Wiz Norton Racing 01:53:37.304 / 119.544 Bronze
28 Mark Goodings Kawasaki / Mark Goodings Kawasaki 01:54:08.276 / 119.003 Bronze
29 Lukas Maurer* Kawasaki / Blau Power Bikes 01:54:28.653 / 118.650
30 Josh Daley Kawasaki / Josh Daley Racing 01:54:55.625 / 118.186
31 Adrian Harrison Kawasaki / Aireborough Motor Co 01:55:07.603 / 117.981
32 Morgan Govignon BMW / MC Fleur de Lys - La Parenthèse M 01:55:49.639 / 117.268
33 George Spence Yamaha / Dod Spence Racing 01:56:00.856 / 117.079
34 Barry Furber Kawasaki / DC Auto Repairs Newtown 01:56:10.361 / 116.919
 


Další články sekce Přírodní tratě