KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Ano, odcházím od Ducati

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Bautista: Ano, odcházím od Ducati
29.08.2019
 

Po spoustě spekulací přišlo také vyjádření přímo od samotného Alvara Bautisty, který potvrdil, že na konci sezony opustí tovární tým Ducati.


V průběhu letní přestávky proběhla spousta spekulací i vyjádření jednotlivých stran v médiích, nicméně teprve nyní se ke svému odchodu vyjádřil samotný Alvaro Bautista osobně. 

Jak španělský závodník dle očekávání potvrdil, po skončení sezony 2019 odchází od Ducati a přijme novou výzvu v podobě působení u týmu Hondy. Zároveň ale Bautista dodává, že do konce sezony se bude snažit podávat maximální výkony v barvách Ducati.

„Ano, v průběhu letní přestávky proběhla světovými médii spousta spekulací. Jedna věc je ale nyní již jistá, moje spolupráce s Ducati skončí se závěrem letošní sezony. Pro rok 2020 mám novou výzvu, ale nyní bych se chtěl plně soustředit na blízkou budoucnost. V průběhu blížících se závodních víkendů bych chtěl předvést ty nejlepší výkony a pokusit se sezonu s Ducati zakončit tak, jak jsem ji začal. Potřebujeme co nejlepší výsledky,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce WSBK