KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Honda nabídla nejlepší balíček

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Bautista: Honda nabídla nejlepší balíček
08.10.2019
 

Alvaro Bautista prozradil, že Honda mu pro sezonu 2020 nabídla ten nejlepší balíček a právě proto se rozhodl odejít od Ducati.


Alvaro Bautista spoustu fanoušků šokoval svým odchodem od Ducati, když v průběhu léta podepsal smlouvu s továrním týmem Hondy a pro sezonu 2020 přesedne na zcela nového Fireblada. 

Jak nyní Alvaro v jednom z rozhovorů prohlásil, zatím bohužel nemůže podávat jakékoliv informace o svých podmínkách a motocyklu, který v příštím roce osedlá, protože je stále vázán smlouvami Ducati a hlavního sponzora, společnosti Aruba.

Zároveň ale Alvaro prozradil, že Honda mu nabídla nejlepší materiál, jaký může mít v sezoně 2020 k dispozici. Samotný motocykl zatím zůstává tajemstvím, protože Honda má naplánováno představení nového modelu teprve na listopadovou výstavu EICMA v Miláně.

„V roce 2020 budu moci mluvit o detailech, nyní jsem stále zaměstnancem Ducati a Aruby, takže o těchto záležitostech nemohu hovořit. Já osobně ale v nabídce, kterou jsem od Hondy dostal, vidím ten nejlepší balíček, který mi byl pro sezonu 2020 nabídnut,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce WSBK