KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista: Ostatní začali více pracovat

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Bautista: Ostatní začali více pracovat
30.06.2019
 

Alvaro Bautista je přesvědčen o tom, že největší progres zaznemanli jeho soupeři předevší díky tomu, že začali tvrději pracovat.


V úvodu letošní sezony šampionátu Mistrovství světa Superbiků Bautista jasně dominoval, až v Jerezu a Misanu přišly první chyby, kdy závod pro pád nedokončil. Jak nyní Bautista shrnul první část letošní sezony, využil hlavně momentu překvapení.

V jednom z nedávných rozhovorů Alvaro prohlásil, že nikdo od něj takové sezony před začátkem sezony neočekával. Právě díky tomu měl velkou výhodu a ostatní jezdci museli v průběhu sezony usilovně pracovat na zlepšení.

„Na začátku sezony nikdo neočekával, že přijdu v takové formě. Po vítězství v Austrálii to připisovali tomu, že Phillip Island je odlišný od ostatních tratí, to samé i v Thajsku. Teprve po Aragónu uznali, že jsem na jiném levelu a začali pracovat. Nyní vidím, že i ostatní jezdci přistupují k tréninkům tak, jako já. Naučili se to ode mne a zlepšili se. Kawasaki neudělala žádný pokrok, ale začali více využívat svůj potenciál. Nyní jdou všichni na maximum, což dříve nemuseli,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce WSBK