KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 22. února do 28. února 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista potvrdil jednání s Hondou

Text: jnyk, Zdroj: Speeddweek, Foto: Ducati
Bautista potvrdil jednání s Hondou
27.07.2019
 

Alvaro Bautista potvrdil, že jedná s Hondou a také proto vyčkává s prodloužením smlouvy u továrního týmu Ducati.


Již několik týdnů je známo, že španělský závodník Alvaro Bautista stále vyčkává s podpisem nové smlouvy pro sezonu 2020. I když by se zdálo být jasné, že po takovém startu u Ducati, jaký Bautista letos předvedl, bude prodloužení smlouvy jasným krokem, skutečnost je jiná.

Nyní dokonce Alvaro v jednom z rozhovor pro španělské rádio potvrdil, že jedná i s konkurenční Hondou. Právě Honda plánuje v příštím roce posílit své aktivity v šampionátu Mistrovství světa Superbiků a Bautista by se Hondě náramně hodil.

„Je pravdou, že tuto variantu jsem neočekával. Ale Honda plánuje posílit své postavení ve WSBK a chtějí do toho šlápnout tak, jako v letošním roce Ducati. Jejich cílem je hned v příští sezoně zabojovat o mistrovský titul. Jednáme spolu a vysvětlují mi, jak mají celý projekt naplánovaný. Zatím bych si chtěl nechat všechny dveře otevřené. Ducati mi nabídla jet s nimi další dvě sezony. Ale stále se ještě dohadujeme o některých bodech smlouvy, takže jsme doposud nic nepodepsali. Je to docela komplikované jednání,“ řekl Alvaro Bautista.


Další články sekce WSBK