KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. do 7. června 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bautista u Ducati prodlouží

Text: jnyk, Zdroj: Speedweel, Foto: Ducati
Bautista u Ducati prodlouží
01.06.2019
 

Dle slov manažera Alvara Bautisty bude španělský jezdec i nadále pokračovat v šampionátu Mistrovství světa Superbiků, návrat do MotoGP je nepravděpodobný.


Španělský závodník Alvaro Bautista vstoupil do šampionátu Mistrovství světa Superbiků ve skvělém stylu a s blížící se polovinou sezony je jasným kandidátem na zisk mistrovského titulu. I kvůli tomu se začaly šířit spekulace o tom, že by jej Ducati díky takovým výsledkům vyslala zpět do MotoGP.

Tuto informaci ale nyní téměř vyloučil Bautistův manažer, který prozradil, že Alvaro velmi pravděpodobně prodlouží svůj aktuální kontrakt u továrního týmu ve WSBK. Pokud se tak nestane nic neočekávaného, Bautista bude i nadále působit v šampionátu Mistrovství světa Superbiků.

„Pokud se nestane nic opravdu nečekaného, Alvaro svoji aktuální smlouvu u továrního týmu Ducati prodlouží. Je zde sice varianta, že by bylo volné místo po Petruccim, ale ta šance není moc vysoká. Danilo se neustále zlepšuje a ducati hledá stabilitu, proto si osobně myslím, že budou v tomto složení pokračovat i nadále,“ řekl Bautistův manažer Simone Battistella.


Další články sekce WSBK