KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 21. září do 28. září 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Bayliss je zpět

Foto: Dorna Wsbk Organization
Bayliss je zpět
04.02.2020
 

Oli Bayliss, syn legendy Troye Baylisse, dostal divokou kartu pro závod Mistrovství světa Supersport na australském okruhu Phillip Island.


V rámci úvodního podniku Mistrovství světa Supersport 2020 se na okruhu Phillip Island v Austrálii představí mladý závodník Oli Bayliss. Syn trojnásobného šampiona WorldSBK Troye Baylisse prožije svůj debut v závodě světového šampionátu, a to s australským Cube Racing Teamem a v sedle motocyklu Yamaha YZF R6.

Oli Bayliss
„Jsem opravdu nadšený a vděčný, že mám příležitost závodit na divokou kartu v prvním kole Mistrovství světa Supersport okruhu Phillip Island. Bude to opravdu těžké s tím, jak rychle tam kluci v minulých letech jezdili, ovšem bude to skvělá příležitost jezdit s nejrychlejšími chlapci na světě a vidět, jak se mezi ně mohu zapojit. Tvrdě se připravuji, neustále trénuji. Můj nejlepší kamarád a bývalý týmový kolega, Tom Toparis, poslední dva roky také jezdil s divokou kartou a letos dostal příležitost závodit s týmem v evropských kolech WorldSSP a já si myslím ’dokážu to’. Když můj táta závodil ve WorldSBK, tak jsem vyrůstal s mnoha jeho mechaniky, kteří jsou stále v paddocku. Možná mi trochu pomohou, ale hlavní věc je, že tam budu a to vše mi pomůže se zlepšit.“
 


Další články sekce WSBK