KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Camier: Od HRC máme velkou podporu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Camier: Od HRC máme velkou podporu
17.02.2019
 

Britský závodník Leon Camier potvrdil, že od HRC získává letos jeho superbikový tým skvělou podporu, což by se mělo projevit i na výsledcích.


Pro sezonu 2019 šampionátu Mistrovství světa Superbiků nastupuje britský závodník Leon Camier v novém týmu Hondy, který vytvořila HRC ver spolupráci s Moriwaki. Hlavním cílem této nové formace je pozvednout výsledky a vrátit Hondu na vítěznou vlnu.

Jak nyní před startem nové sezony potvrdil britský závodník Leon Camier, v týmu je obrovská chuť po vítězství a zároveň sám cítí velkou podporu ze strany HRC.

„Máme za sebou testy, které probíhaly pozitivně. Chvíli nám ale samozřejmě trvalo, než jsme našli směr, jakým se naše práce bude ubírat. Motorka se chová jinak, než ta loňská, ale je v ní velký potenciál. Nyní za námi stojí přímo HRC, takže nevidím jediný důvod, proč bychom tento potenciál nedokázali využít. S angažovaností Hondy, HRC i Moriwaki můžeme pomýšlet na vysoké cíle. Samozřejmě ale budeme potřebovat nějaký čas, než se vše naučíme, tým i personál je nový. Bude zajímavé, jak si v pondělí budeme moci změřit síly s konkurencí, ale myslím si, že jsme dobře připraveni,“ řekl Leon Camier. 


Další články sekce WSBK