KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 4. února do 10. února 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Camier prodloužil smlouvu u Hondy

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Camier prodloužil smlouvu u Hondy
17.06.2018
 

Britský závodník Leon Camier podepsal novou smlouvu se superbikovým týmem Red Bull Honda, jméno jeho týmového kolegy zatím zůstává otazníkem.

Britský závodník Leon Camier se dohodl na prodloužení své aktuální smlouvy u týmu Red Bull Honda a i v roce 2019 jej tak uvidíme v sedle motocyklu CBR1000RR Firablade SP2 v šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Druhé místo u tohoto týmu zatím zůstává otevřené.
 
Leon Camier podepsal smlouvu na rok 2019 s tím, že smlouva obsahuje i opci na další rok, je tedy pravděpodobné, že Camiera uvidíme v sedle superbikové Hondy i v sezoně 2020.
 
Co se týče druhého jezdce, je velmi pravděpodobné, že Jake Gagne u týmu Red Bull Honda novou smlouvu již nedostane. Po loňské nováčkovské sezoně, kdy se Gagne seznamoval s novým motocyklem i týmem, již od něj byly letos očekávány výsledky, které se ale nedostavily.
 
Dle zákulisních informací tým jedná ještě s Moto2 jezdcem Dominique Aegerterem nebo Alvarem Bautistou, jehož angažmá v MotoGP pro rok 2019 zatím nevypadá růžově. 

Další články sekce WSBK