KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 16. do 29. března 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ciabatti: Podpis Reddinga je formalitou

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Ciabatti: Podpis Reddinga je formalitou
17.08.2019
 

Sportovní ředitel italské továrny Ducati prozradil, že podpis smlouvy se Scottem Reddingem, který nahradí Bautistu, je již jen formalitou.


Jak jsme vás již dříve informovali, Alvaro Bautista se rozhodl odejít od Ducati k Hondě, tím se u továrního týmu italské Ducati uvolnilo jedno místo, které se továrna rozhodla obsadit britským závodníkem Scottem Reddingem, který v letošní sezoně působí v britském superbikovém šampionátu BSB.

Dle slov sportovního ředitele Ducati, Paola Ciabattiho, Scott v letošní sezoně předvádí v sedle motocyklu Ducati skvělé výkony, a i proto si určitě zaslouží sedačku v továrním týmu ve WSBK.

„Scott aktuálně vede britský superbikový šampionát, je jezdec Ducati a je velmi rychlý. Víme, že má velmi dobrý cit pro motorku. Dokáže s tím motocyklem, který nemá žádné elektronické pomocníky, vyhrávat. Úroveň motocyklu ve WSBK je vyšší, což by Scottovi mohlo pomoci ještě zlepšit jeho výkony. Známe se spoustu let, je to velký profesionál. Již jednáme se Scottovým manažerem, ale jeho uvolnění z BSB by pro sezonu 2020 nemělo být žádným problémem,“ řekl Paolo Ciabatti.


Další články sekce WSBK