KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Cluzel na Hondu, Simon k MV Agustě

Foto: Dorna WorldSBK Organisation
Cluzel na Hondu, Simon k MV Agustě
14.11.2016
 

Mistrovství světa Supersport 2017 pojede Jules Cluzel s motocyklem Honda týmu CIA Landlord Insurance, jeho místo u MV Agusty obsadí Julian Simon.

 
Francouzský závodník Jules Cluzel se pro rok 2017 vrátí do týmu Simona Buckmastera, CIA Landlord Insurance, se kterým chce zaútočit na titul Mistra světa Supersport.
 
„Jsem opravdu rád, že se vracím do týmu PTR, protože jsme společně měli v roce 2012 opravdu dobrou sezonu, kdy jsme byli blízko k získání titulu,“ říká Jules Cluzel. „Jsem nadšený, že se vrátím na motorku s Honda CIA Landlord Insurance a věřím, že mohu být Mistrem světa. To je můj sen a můj cíl a myslím, že to můžeme dosáhnout. Jsem také rád, že budu opět pracovat se Simonem Buckmasterem, protože mám s ním skvělý vztah a vím, že to bude fungovat Těším se na to.“
 
Uvolněné místo u továrního týmu MV Agusty by dle dostupných informací měl zaujmout dlouholetý účastník Grand Prix, španělský závodník Julian Simon, který měl o uplynulém týdnu podepsat dvouletý kontrakt s italským týmem, ve kterém pojede jako jediný jezdec týmu v šampionátu supersportů, když týmovým kolegou mu bude pouze Leon Camier, závodící v silnější kategorii Superbike.


 


Další články sekce WSBK