KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. května do 19. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Delbianco pojede za Altheu a s Hondou

Foto: Althea-Mie Racing Team
Delbianco pojede za Altheu a s Hondou
26.11.2018
 

Ital Alessandro Delbianco pojede WorldSBK za tým Althea Racing, který v příští sezoně pojede s materiálem od japonské Hondy.


Superbikový Althea-Mie Racing Team odchází od německého BMW a v příštím Mistrovství světa Superbike se představí s Hondou CBR1000RR SP2. Italský tým využije služeb společnosti Moriwaki Honda, která pro něj připraví HRC CBR1000RR SP2 Racing Kit. Motocykl bude pilotovat jednadvacetiletý Alessandro Delbianco, který má za sebou jednoroční zkušenost s litrovým strojem, který v barvách Althea Racing Teamu vodil v letošním evropském šampionátu kategorie Superstock 1000.

Alessandro Delbianco
„Mít možnost zúčastnit se Mistrovství světa Superbike v roce 2019 a vyzvat nejúspěšnější jezdce této kategorie, je splnění mého dětského snu. Samozřejmě to pro mne neznamená, že jsem dosáhl cílové čáry, ale spíše počáteční bod. Jsem opravdu rád, že pokračuji ve své cestě s Genesiem a Althea Racing Teamem. Také bych rád poděkoval Moriwaki, který mi nabídne fantastickou motorku Honda CBR1000RR SP2, se kterou budu bojovat, jak nejlépe dovedu. Nemohu se dočkat, až to začne“
 


Další články sekce WSBK