KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Gagne: Chci bojovat o Top 10

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Red Bull Honda
Gagne: Chci bojovat o Top 10
21.01.2018
 

Americký závodník Jake Gagne má pro letošní sezonu šampionátu MS Superbiků cíl jasný - chce v barvách týmu Red Bull Honda pravidelně bojovat o Top 10.

V roce 2017 dostal americký závodník Jake Gagne jedinečnou příležitost obsadit v několika závodech volné místo u superbikového týmu Red Bull Hondy a tým svými výkony přesvědčil natolik, že mu nabídl pozici stabilního jezdce pro sezonu 2018.
 
Jak ale Gagne dobře ví, musí v letošní sezoně potvrdit dobrými výsledky, že volba jeho jména byla tím správným rozhodnutím. Jak Gagne potvrdil v jednom z nedávných rozhovorů, jeho cílem pro sezonu 2018 je stabilně bojovat o umístění v první desítce.
 
„Byl to pro mne skvělý tah skočit z amerického superbikového šampionátu přímo do mistrovství světa. Už se moc těším, až se společně s týmem pustíme do nové sezony. Mým cílem pro rok 2018 je pravidelně bojovat o umístění v první desítce, ale rád bych se také občas prosadil i mezi nejlepších pět. Chci bojovat vepředu a dokázat tak týmu, že se rozhodli správně, když mne angažovali. Mám okolo sebe skvělý tým lidí a už se moc těším na první testy, které nás čekají již příští týden ve španělském Jerezu,“ řekl Jake Gagne.

Další články sekce WSBK