KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 23. do 29. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Giugliano se připravuje na Magny-Cours

Foto: Honda
Giugliano se připravuje na Magny-Cours
19.09.2017
 

Ital Davide Giugliano absolvoval s týmem RedBull Honda World Superbike test v Portimau a zahájil tak přípravu na závod WorldSBK na okruhu Magny Cours, kterého se zúčastní společně s týmem Ronalda Ten Kateho.

 
Na portugalském okruhu Algarve proběhl jednodenní oficiální test Mistrovství světa Superbike 2017. Mezi testujícími týmy byl i tým RedBull Honda World Superbike, který zde tvrdě pracoval s Davidem Giuglianem, jež se vrátil zpět na Hondu CBR1000RR Fireblade SP2 poté, co debutoval s týmem minulý měsíc v německém Lausitzringu. Práce se soustředila na mírně revidovanou verzi motoru, několika aktualizací elektroniky a nové pérování. Sedmadvacetiletý Ital Giugliano dokončil test na rychlém a zvlněném okruhu Portimão a nyní se těší na návrat k závodění, které s týmem absolvuje ve francouzském Magny-Cours.
 
Davide Giugliano
„Byl to pro nás velice rušný den, protože na rozdíl od našich původních plánů jsem byl jediný, kdo jezdil za tým během tohoto testu. Již jsem zde v minulosti závodil, ale nikdy s Firebladem, takže jsem musel strávit první část testu přivyknutím na motocykl na zdejším okruhu a kontrolou, že všechno funguje dobře. Poté jsme se pokusili pracovat na několika věcech, většinou s elektronikou a dosáhli několika zajímavých výsledků. Je dobré vrátit se na motorku, a je to určitě také dobrý způsob, jak se připravit na Magny Cours.“


 


Další články sekce WSBK