KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Giugliano týmovým kolegou Bradla?

Text: jnyk, Zdroj: GPOne.com, Foto: Honda
Giugliano týmovým kolegou Bradla?
29.07.2017
 

Manažer Hondy potvrdil, že s ohledem na testy na Lausitzringu je Davide Giugliano jedním z jezdců, mezi kterými bude vybírat týmového kolegu Stefana Bradla.

Italský závodník Davide Giugliano absolvoval společně s továrním týmem Red Bull Honda dvoudenní testování na německém závodním okruhu Lausitzring. Zatímco Stefan Bradl si léčí zánět středního ucha, Giugliano společně s Michele Magnonim pracoval na nastavení a nových dílech pro motocykl Honda.
 
Jak řekl manažer Hondy, pan Marco Chini, Davide Giugliano odvedl za tyto dva dny testování skvělou práci a rozhodně si zaslouží být na listině, ze které bude Honda vybírat jezdce na zbytek letošní sezony. Chini zároveň potvrdil, že aktuálně má v hledáčku dva závodníky.
 
„Chtěl bych oběma jezdcům poděkovat za jejich profesionalitu a ochotu pomoci nám s tímto testem. Neustále pracujeme na vývoji motocyklu a udělali jsme řadu důležitých kroků kupředu. Zároveň mohu potvrdit, že Davide je ve skvělé formě a jeho zkušenosti s produkčními motocykly nám hodně pomohly. Giugliano si určitě zaslouží, aby byl jedním z jezdců, mezi kterými budeme vybírat kolegu Stefana Bradla pro zbytek letošní sezony,“ řekl Marco Chini.

Další články sekce WSBK