KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GO Eleven na dráze

Foto: GOEleven
GO Eleven na dráze
17.01.2017
 

Italský tým GoEleven absolvoval ve španělském Jerezu první letošní test, kterého se zúčastnili všichni jeho jezdci WSBK a WSS.

 
Roman Ramos, který bude třetí sezonu závodit s Kawasaki ZX-10R ve třídě WorldSBK, byl v Jerezu de la Frontera schopen testovat nový elektronický systém, stejně jako nové části rámu motocyklu. Na závěr testu byl schopen otestovat nové tlumiče. Španěl byl spokojen s aktualizacemi svého stroje a společně s týmem byl schopen udělat velké kroky v jeho přípravě na sezonu. Zlepšil svůj čas, který zajel v závodě 2016 a začíná si budovat solidní základ pro letošní sezonu.
 
World Supersport jezdec Gino Rea měl se svým novým týmem také úspěšný testovací víkend. Od prvního kola měl britský jezdec na stroji Kawasaki ZX-6R výborný pocit. Zaměřil se na styl své jízdy, a poté začal testovat technické aspekty stroje, na kterém se brzy cítil pohodlněji. Během třídenního testování shromáždil dostatek dat, když pracoval především na nové přední vidlici a spojce. S budováním důvěry s jeho Kawasaki byl tým nadšen.
 
Byl to také velký víkend učení pro japonského nováčka Kazuki Watanabeho, pro něhož to na okruhu Circuito de Jerez byl první pracovní vztah s týmem. Nicméně se mu podařilo rychle se učit a nakonec absolvoval test, během kterého úspěšně spolupracoval s týmem GoEleven na hledání různých aspektů nastavení motocyklu. Watanabe pracoval na třech různých setupech, stejně jako na nové spojce a zadním pérování. Šestadvacetiletý jezdec zanechal v týmu výborný dojem, a nyní se těší na pokračování práce na novém motocyklu.


 


Další články sekce WSBK