KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 8. března do 14. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Guintoli: Návrat v Německu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Guintoli: Návrat v Německu
07.08.2016
 

Francouzský závodník Sylvain Guintoli potvrdil, že plánuje návrat do WSBK na německém Lausitzringu, kde se jede na začátku září.

Od pádu a následného zranění v italské Imole musel francouzský závodník Sylvain Guintoli vynechat všechny další závody šampionátu Mistrovství světa Superbiků. Původně se sice spekulovalo již o startu v italském Misanu, ale i tuto variantu následně lékaři vyloučili.
 
Nyní mistr světa z roku 2014 potvrdil, že po dlouhé letní přestávce, která skončí na začátku září, se již vrátí do sedla závodního motocyklu v rámci závodního víkendu na německém okruhu Lausitzring. Dle slov Guintoliho již rehabilitace probíhají dle plánu a startu v Německu by nic nemělo bránit.
 
„Již se mi daří mnohem lépe. Zranění je již minulostí a já se již mohu věnovat tréninku. Cítím se stoprocentně připravený na návrat do sedla závodního motocyklu. Už se nemohu dočkat víkendu na německém Lausitzringu, kde se znovu postavím na start. Již jsem odjel pár kol na sériové R1M v britském Silverstone, kde jsem měl z jízdy velmi dobrý pocit,“ řekl Sylvain Guintoli.

Další články sekce WSBK