KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Honda: Sponzora představíme v lednu

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Honda
Honda: Sponzora představíme v lednu
07.01.2016
 

Carlo Fiorani potvrdil, že superbikový tým Hondy představí svého sponzora pro sezonu 2016 nejpozději do poloviny ledna.

Zatímco v loňské sezoně šampionátu Mistrovství světa Superbiků jsme mohli na motocyklech týmu Hondy vidět loga italské společnosti PATA, v dosavadních zimních testech byly stroje Haydena a Van der Marka bez sponzorů a v černé barvě.
 
Nyní představitelé tohoto týmu potvrdili, že nejpozději do poloviny ledna představí superbikový tým Hondy svého nového sponzora pro sezonu 2016. Zároveň pan Carlo Fiorani, manažer Hondy Europe, potvrdil, že například v loňské sezoně se PATA postarala o téměř třicet procent rozpočtu na celou sezonu.
 
„S Patou máme stále velmi přátelské vztahy a rozhodně nevylučuji, že jejich loga i v příští sezoně uvidíte na našich motocyklech. Každopádně naše financování je na novou sezonu je zajištěno, jsme Honda a ne žádný malý výrobce. Samozřejmě ale stále jednáme s několika potenciálními partnery včetně Paty. Hledáme ale partnera, nikoliv pouze sponzora kvůli penězům. Pata v minulých letech hodně investovala i do propagace závodního týmu, v Itálii jsme mohli vidět v televizi reklamy a podobně. Každopádně do konce ledna u nás padne rozhodnutí,“ řekl Carlo Fiorani.

Další články sekce WSBK