KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Jacobsem má první top ten

Foto: Dorna WorldSBK Organization
Jacobsem má první top ten
28.03.2018
 

Američan PJ Jacobsen v nedělním závodě WorldSBK dojel na okruhu v Buriramu na 10. pozici a získal tak svou první superbikovou top ten.

 
Na thajském okruhu Chang International v Buriramu, se představil také americký závodník PJ Jacobsen, který letos startuje s motocyklem Honda CBR1000RR týmu TripleM Honda World Superbike. Nováček superbikového šampionátu zde pokračoval ve své adaptaci na silný stroj a při tom se mu podařilo víkend zakončit velkým progresem, zvýrazněným ziskem jeho první top ten, když cílem závodu projel na 10. pozici.
 
Patrick Jacobsen
„Na Phillip Islandu jsme byli za vítězem minutu a 15 sekund a tady to bylo 20 sekund. Udělali jsme obrovský krok s elektronikou a s tím, jak tým pracuje. Jsem velmi šťastný. Byl to obrovský krok kupředu a teď už jen pokračovat a zlepšovat se. Myslím, že se musím vrátit do režimu SBK. Například stále jezdím stylem pro motocykl 600, ale to samé se dá říci i o motocyklu a marelli s podvozkem, ale zatím je to dobré. Kéž bychom tady měli tři závody. Jsme na to připraveni, a také připraveni udělat s motocyklem další krok.“


 


Další články sekce WSBK