KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. května do 19. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Laverty na Ducati týmu Go Eleven

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Laverty na Ducati týmu Go Eleven
24.11.2018
 

Eugene Laverty se dohodl s týmem Go Eleven, jehož barvy bude hájit v příští sezoně šampionátu Mistrovství světa Superbiků.


Budoucnost Eugene Lavertyho v šampionátu Mistrovství světa Superbiků se již zdála být ohrožena, doslova na poslední chvíli se ale Laverty dohld s týmem Go Eleven, v jehož barvách osedlá v příští sezoně motocykl Ducati Panigale V4 R.

Tým Go Eleven pro rok 2019 přestupuje k motocyklům italské Ducati, což Lavertymu garantuje pro příští sezonu opravdu velmi konkurenceschopný materiál. Jak zároveň tým Go Eleven potvrdil, Laverty bude jeho jediným jezdcem v kategorii Superbike.

„Mám velkou radost z toho, že jsme si s týmem Go Eleven plácli a získám díky tomu příležitost závodit v příští sezoně na motocyklu Ducati Panigale V4. Posledních pět týdnů jsem strávil docela ve stresu, a proto je skvělé, že se mi nakonec podařilo pro příští sezonu zajistit konkurenceschopný materiál. Ducati nám dá k dispozici motocykl, který bude mít na to, aby bojoval o vítězství v závodech,“ řekl Eugene Laverty.


Další články sekce WSBK