KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lowes: Bautistu jsem ani neviděl

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Yamaha
Lowes: Bautistu jsem ani neviděl
29.03.2019
 

Alex Lowes si postěžoval na obrovskou převahu Alvara Bautisty, kterého na trati v Thajsku kvůli jeho náskoku téměř ani neviděl.


Doposud byly v letošní sezoně šampionátu Mistrovství světa Superbiků první dvě pozice jasně rozdané, zatímco vítězství si s jasnou převahou připsal Alvaro Bautista, o druhé místo pravidelně bojoval úřadující mistr světa Jonathan Rea. 

Nyní si na tuto situaci postěžoval britský závodník Alex Lowes, jenž se musel prát až o třetí místo. Jak nyní Lowes v jednom z rozhovorů přiznal, že zatímco Reu měl v průběhu závodů na dohled, Bautistu na trati téměř ani neviděl.

„Zatím nemám bohužel žádné nápady, jak Ducati dohnat. Bautistu jsem na trati v Thajsku v podstatě ani neviděl. V prvním závodě jsem jej sice na začátku předjel, on mi to pak na nadcházející rovince ale vrátil a poté během chvilky zmizel. Je hodně těžké akceptovat takovou převahu. Je zřejmé, že jeho motorka je výrazně rychlejší. Zároveň mu ale musím pogratulovat – přišel do nového šampionátu a vyhrál všech úvodních šest závodů, to je skvělý výkon,“ řekl Alex Lowes


Další články sekce WSBK