KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 30. listopadu do 6. prosince 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Lowes jediným s Yamahou

Foto: Marek Paulíček, MPAfoto.com
Lowes jediným s Yamahou
11.05.2016
 

Alex Lowes bude jediným jezdcem továrního týmu Yamahy při nadcházejícím závodním víkendu v Sepangu.

 
Alex Lowes bude jediným jezdcem tým Pata Yamaha Official WorldSBK při nadcházejícím závodním víkendu na okruhu Sepang International Circuit v Malajsii, kde tento týden pokračuje šampionát FIM World Superbike.
 
Alex Lowes
„Těším se do Sepangu a pokusím se zlepšit výsledky, jak pro Yamahu, tak pro mne i tým. Doufám, že některé z věcí, které jsme se naučili v posledním závodě v Imole, budeme moci nyní využít a dostat se blíž k nejrychlejším chlapcům.
Je to velmi široký okruh, který skutečně potřebuje hodně přesnosti, abyste zbytečně nenajezdili během jednoho kola dalších 200 metrů navíc. Vzhledem k velikosti existuje mnoho velmi prudkých brzdění z vysokých rychlostí, takže musíme mít motocykl, který dobře funguje při brzdění. Trať je na rovině, ale některé zatáčky mohou být docela hrbolaté, ale doufejme, že by nám letos mohly pomoci úpravy dráhy. Je to pravděpodobně nejteplejší závod roku, ale celkově je na Sepangu zábavné jezdit.
Je velká škoda, že bude chybět Sylvain, že sem nemůže přijet závodit, protože má spoustu zkušeností a rychlosti na této trati, ale já mu přeji to nejlepší a těšíme se, že v Donington Parku bude zpátky v plné síle.“


 


Další články sekce WSBK