KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 18. ledna do 24. ledna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Max Biaggi: V Sepangu budu rychlejší

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Aprilia
Max Biaggi: V Sepangu budu rychlejší
25.06.2015
 

Římský korzár Max Biaggi se po prvním vystoupení v italském Misanu připravuje na další start, který jej čeká na malajském okruhu v Sepangu.

Římský korzár Max Biaggi se po delší odmlce představil o milém víkendu v obou superbikových jízdách na domácí trati v italském Misanu. Bezprostředně po dokončení víkendu v Misanu Biaggi prohlásil, že si ještě stále zvyká na nové pneumatiky a pro svůj další start v Malajsii očekává již mnohem lepší výsledky.
 
Zároveň Max ale upozornil na fakt, že druhou superbikovou jízdu dokončil pouhých pět sekund za vítězem závodu, což na start po dvou letech není rozhodně špatný výsledek.
 
„Vrátit se zpět do šampionátu po takové odmlce rozhodně nebylo snadné. Druhý závod ale byl již mnohem lepší, než ten první. Byl jsem jen pět sekund za vítězem, což není rozhodně špatný výsledek. Bohužel ještě nedokáži vytěžit maximum z těch nových pneumatik, ale od druhé poloviny závodu jsem se cítil rychlý. Bohužel jsem měl problémy při předjíždění. Celkově to byl ale skvělý víkend, který jsem si užil více, než když jsem jel dříve celou sezonu. Nyní se už těším na Sepang, kde věřím, že naše výsledky ještě vylepšíme,“ řekl Max Biaggi pro Speedweek.

Další články sekce WSBK