KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Melandri k Ducati ve WSBK?

Text: jnyk, Zdroj: GPone.com, Foto: Aprilia
Melandri k Ducati ve WSBK?
06.09.2015
 

Dle nejnovějších informací proběhlo jednání mezi Melandrim a Ducati, jeho účast v továrním týmu je ale velmi nepravděpodobná.

Dle informací italských médií začíná italský závodník Marco Melandri řešit vzniklou situaci, kdy na něj zřejmě nezbude místo u nově příchozího továrního týmu Yamahy ve WSBK. Nyní se tak poohlíží po jiném volném místě a dle potvrzených informací proběhly i jednání s italskou továrnou Ducati.
 
Zde je ovšem komplikovaná situace především kvůli tomu, že hlavní sponzor týmu - společnost Aruba, trvá na zachování současného jezdeckého složení tzn. Davide Giugliano a Chaz Davies. Právě z tohoto důvodu tak Ducati nyní zvažuje třetí motocykl Panigale, který by Melandrimu poskytla v jiném týmu.
 
Tuto informaci potvrdil i závodní ředitel Ducati - pan Paolo Ciabatti.
 
„Ano, je to pravda, probíhají určitá jednání s Melandrim. S jeho manažerem Alberto Verganim jsem se potkal při Grand Prix v Brně. Alberta již nějaký čas znám, tentokrát za námi přišel a chtěl se zeptat na naše možnosti. Poté jsem o této situaci hovořil i s Dall'Ignou a Domenicalim. Gigiho tato nabídka nijak nezaujala, Domenicali mne požádal, abych se podíval po možnostech a zkusil se podívat, zda nenajdeme nějaké řešení,“ řekl Paolo Ciabatti pro GPOne.

Další články sekce WSBK