KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Melandri: Stále nemám nic v ruce

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Ducati
Melandri: Stále nemám nic v ruce
18.10.2018
 

Italský závodník Marco Melandri je pro sezonu 2019 stále bez angažmá, pokud nebude k dispozici konkurenceschopný materiál, kariéru raději ukončí.

Italský závodník Marco Melandri zůstává i přesto, že v letošní sezoně podával v barvách továrního týmu Ducati velmi kvalitní výsledky, stále bez angažmá. Jak Marco po závodech v Argentině potvrdil, stále nemá v ruce žádnou konkrétní nabídku a jeho budoucnost v superbikovém šampionátu tak zůstává stále nejistá.
 
Jak Melandri přiznal, rozhodně se nechce spokojit s tím, aby byl na startovním roštu jen do počtu, ale chce konkurenceschopný materiál, aby mohl pravidelně bojovat na předních pozicích. V opačném případě Marco pomýšlí na konec závodní kariéry.
 
„Momentálně nemám pro rok 2019 žádnou reálnou nabídku, nemáme v ruce vůbec nic. Samozřejmě bych chtěl i nadále závodit, protože se cítím dobře a jsem ve formě. Pokud bych měl ale jen dělat křoví na startovním roštu a dojíždět někde na chvostu, raději ukončím kariéru. To bych mohl rovnou s přáteli závodit motokros, to by mne bavilo více. Je škoda, že se letos tolik závodů pokazilo kvůli technickým problémům s motorkou. Zatím to ale vypadá, že všechny konkurenceschopné motorky pro příští rok jsou již obsazené,“ řekl Marco Melandri

Další články sekce WSBK