KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 1. března do 7. března 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Melandri testoval Panigale

Text: jnyk, Foto: twitter
Melandri testoval Panigale
05.08.2016
 

Italský závodník Marco Melandri vyrazil na okruh Adria Raceway, kde podstoupil první seznámení s motocyklem Ducati Panigale R.

V minulém týdnu oznámila italská továrna Ducati své jezdecké složení superbikového týmu pro příští sezonu 2017, kdy se součástí této formace stává i italský závodník Marco Melandri. Jen s několikadenním odstupem se již Marco začal připravovat, když vyrazil k prvnímu testu s motocyklem Ducati.
 
Zatím se sice nejednalo o oficiální test s továrním motocyklem, ale pouze o privátní test Melandriho na sériovém motocyklu Ducati Panigale R. Celý tento test se odehrál na italském okruhu Adria Raceway, který je asi 120 km vzdálený od Bologně.
 
Samotný Meandri se po tomto prvním seznámení s motocyklem Ducati vyjádřil velmi pochvalně na adresu továrny a dodal, že na něj stroj udělal velký dojem a již se nemůže dočkat prvních oficiálních testů s týmem.

Bylo to také vůbec poprvé, co Melandri usedl za řídítka téměř závodního motocyklu od svého odchodu z továrního týmu Aprilie v MotoGP v loňském roce.

Další články sekce WSBK