KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 14. ledna do 20. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Morais nahradí Sofuogla

Foto: Kawasaki
Morais nahradí Sofuogla
04.04.2018
 

Jihoafrický jezdec Sheridan Morais se připojí k týmu Kawasaki Puccetti Racing pro závody na okruhu Motorland Aragon a TT-Assen, kde bude startovat jako náhrada za znovu zraněného Kenana Sofuogla.

 
Turecký jezdec Kenan Sofuoglu si v prvním kole Mistrovství světa Supersport v Austrálii opětovně poranil pánev a poté dostal doporučeno, aby vynechal závodní víkend v Thajsku. Následovalo tedy podrobnějším lékařském vyšetření, a to potvrdilo nutnost další léčby. Tým Kawasaki Puccetti Racing se tedy rozhodl, že Kenan Sofuoglu nenastoupí do víkendů v Aragonu a Assenu. Na jeho pozici byl angažován zkušený, třiatřicetiletý jihoafrický jezdec Sheridan Morais.
 
Sheridan Morais
„Jsem nadšený touto příležitostí s Kawasaki Puccetti Racing. Velmi se těším na spolupráci s Kawasaki, opět jako v mé nováčkovské sezoně ve WorldSSP. Dosáhl jsem s Kawasaki dobrých výsledků a mého prvního pódia, takže mám na tu dobu dobré vzpomínky. Stále stejní lidé pracují s Kawasaki a dělají skvělou práci, získávají světové tituly a podobně. Po výborné sezoně, kterou jsem měl minulý rok, jsem si opravdu jistý, že přivedu svou zkušenost zpět na Kawasaki a doufám v nějaké vítězství a trofeje.“


 


Další články sekce WSBK