KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Ondra Ježek - do třetice sedmnácté místo

Tisková zpráva Ondry Ježka
Ondra Ježek - do třetice sedmnácté místo
21.04.2018
 

Po nadějné kvalifikaci se Ondřeji Ježkovi nepodařilo v závodě v nizozemském Assenu zúročit malou ztrátu na soupeře a dojel opět na sedmnácté pozici.

 
Až neuvěřitelně teplým počasím přivítal Assen tento víkend motocyklové fanoušky na legendárním okruhu. Brněnský závodník věřil, že by to na jeho oblíbené trati mohlo být lepší, než v předchozím závodě v Aragonu. Páteční program však vůbec dobrý nebyl. „Opět jsme měli velké problémy s elektronikou. Přijel jsem během druhého tréninku do boxu a odmítl pokračovat,“ sdělil rezolutně Ondra svým mechanikům.
 
Do sobotního dne se podařilo na elektronice zapracovat a v kvalifikačním superpole dokázal Ondra zajet své maximum na této trati 1:36,7. Start do závodu však nebyl tak oslnivý a hned od prvních kol začal mírně ztrácet na své soupeře. „Superpole bylo dobré. Přestože jsem udělal pár chyb, byl jsem s časem docela spokojený. Věřil jsem, že by to mohl být zajímavý závod. Bohužel jak stále řešíme nějaké problémy, nemáme doladěný podvozek. Hrozně jsem se pral s motorkou v rychlých zatáčkách, což je v Assenu docela problém. Od půlky závodu jsem z toho byl už hodně unavený. Nicméně jsem rád, že už můžeme z něčeho vycházet. Doufám, že s tím do zítřka něco uděláme a zazávodím si s klukama víc,“ dodal Ježek k závodu.


 


Další články sekce WSBK