Závody u nás i v zahraničí v období od 12. dubna do 18. dubna 2021.

Ondra Ježek potřetí převzal pohár

21.06.2017

O uplynulém víkendu byl na okruhu Marca Simoncelliho předán pohár za vítězství v naší anketě o nejlepšího závodníka roku.

Vítězem naší ankety o nejlepšího závodníka roku se v lednu tohoto roku potřetí v řadě stal jezdec Mistrovství světa Superbike, Ondra Ježek. O uplynulém víkendu jezdec Grillini Racing Teamu startoval v italském Misanu, kde mu byl zároveň předán putovní pohár i pohár za vítězství v roce 2016.
„Vloni byla dobrá sezona, ale letos to asi počtvrté v řadě nebude,“ konstatoval sympatický jezdec při přebírání jediné české trofeje pro motocyklového závodníka, o které již devátým rokem rozhodují fanoušci. „Letos bude favoritem asi hlavně Karel Abraham,“ doplnil Ondra ještě předtím, než si z Misana odvezl šest světových bodů.

Anketa čtenářů serveru BikeRacing.cz o nejlepšího motocyklového závodníka roku 2016