KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pirelli SBK Track Day i v letošní sezoně

Foto: Dorna WSBK Organization
Pirelli SBK Track Day i v letošní sezoně
08.03.2017
 

Také v letošní sezoně si můžete po vybraných závodech WSBK zajezdit na stejné dráze, kde se o pár hodin před vámi bojovalo o body do světového šampionátu.


Promotér Mistrovství světa Superbike Dorna WSBK Organization potvrdil, že dodavatel pneumatik Pirelli opět v letošním roce zajistí exkluzivní Pirelli SBK® Track Day. I v roce 2017 tak motocyklový fanoušci, kteří na svých strojích používají pneumatiky Pirelli, budou moci ochutnat asfalt, na kterém se jen několik hodin před nimi proháněly stroje z MOTUL FIM Mistrovství světa Superbike.

Každé akce se v průměru účastní na dvě stovky motorkářů. Jako první bude fanouškům k dispozici okruh Chang International Circuit v Thajsku. Akce se koná vždy v pondělí a proběhne na vybraných okruzích superbikového kalendáře.

Giorgio Barbier, šéf závodního oddělení Pirelli
„Abychom zapojili naše zákazníky do akce, tak budeme tento rok opět pořádat Pirelli SBK® Track Day na více než polovině okruhů WSBK. Tyto jedinečné dny na dráze jsou pro jezdce, kteří milují naší značku. Budou se konat v pondělí po závodech WSBK.“

Marc Saurina, WorldSBK obchodní a marketingový ředitel
„Jsme nadšeni, že naše partnerství se společností Pirelli neustále roste, a tím, že nabízejí tyto dny. Tím, že tuto zkušenost nabídnou fanouškům na sedmi okruzích, ukáží vedle vynikajících výrobků Pirelli, rozmanitost a vzrušení našeho seriálu.“

Další články sekce WSBK