KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 26. října do 1. listopadu 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pojede Haslam v roce 2016 BSB?

Text: jnyk, Zdroj: Bikersportnews, Foto: Petr Štola
Pojede Haslam v roce 2016 BSB?
03.12.2015
 

Leon Haslam je jediným z předních jezdců WSBK, který stále nemá jisté angažmá pro příští rok. V úvahu nyní připadá i návrat do britského šampionátu.

Jedním z jezdců, kteří stále nemají angažmá na příští sezonu v šampionátu Mistrovství světa Superbiků, je i britský závodník Leon Haslam. Haslam letos závodil v továrním týmu Aprilie, který ale v příští sezoně již na startu neuvidíme. A zatímco jeho týmový kolega Jordi Torres již má smlouvu na příští rok jistou, Haslam doposud nemá žádný tým ani motocykl.
 
Samotný Haslam zůstává optimistický a i přes nepříznivou situaci je přesvědčen o tom, že v příští sezoně na motocyklu závodit bude. Již nyní ale připouští, že v úvahu připadá i návrat do národního britského superbikového šampionátu.
 
„Momentálně nemám žádný kontrakt pro příští sezonu podepsaný. Každopádně je jedno, jak se rozhodnu, ale v příští sezoně budu v každém případě bojovat na špici. Ještě není jisté, ve kterém šampionátu a na jakém motocyklu budu v roce 2016 závodit. Samozřejmě bych nejraději bojoval o titul mistra světa. Pokud se to ale nepodaří, jsou zde i jiné varianty. Každopádně se v některé sérii pokusím vyhrávat závody,“ řekl Leon Haslam.

Další články sekce WSBK