KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. května do 26. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Rea: Počítám s dalšími 2 tituly

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek, Foto: Kawasaki
Rea: Počítám s dalšími 2 tituly
22.09.2018
 

Britský závodník Jonathan Rea prohlásil, že ještě další dvě sezony by chtěl být na této špičkové úrovni a tím získat další dva mistrovské tituly ve WSBK.

Johnatan Rea nemá pro své soupeře v šampionátu Mistrovství světa Superbiků rozhodně dobré zprávy, jak totiž Rea v jednom z nedávných rozhovorů prohlásil, je přesvědčen o tom, že i v dalších dvou letech bude v top formě a opět bude bojovat o mistrovský titul.
 
Pokud tedy tato Reova nadvláda bude v dalších dvou letech pokračovat stejným stylem, jako doposud, dá se očekávat, že další tři mistrovské tituly v pořadí si na své konto opět připíše tento britský závodník.
 
„Je mi samozřejmě jasné, že jednou můj čas nadejde a vítězná vlna bude ukončena. Důvody mohou být různé, můžu se zranit nebo přijde jiný výrobce s lepší motorkou, je mi jasné, že nebudu vyhrávat věčně. Já osobně si ale myslím, že ještě minimálně další dvě sezony budu opravdu silný a udělám maximum pro to, abych získal další dva tituly. Včetně toho letošního by to tedy mohly být dohromady tři,“ řekl Jonathan Rea.

Další články sekce WSBK