KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. října do 18. října 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Reiterberger: Testy v Brně

Text: jnyk, Zdroj: Speedweek
Reiterberger: Testy v Brně
11.09.2016
 

Německý závodník Markus Reiterberger se chce vrátit na Lausitzringu, před tím si naplánoval test na brněnském Masarykově okruhu.

Již o příštím víkendu se znovu roztočí kola šampionátu Mistrovství světa Superbiků, jehož jezdcům tak skončí letošní dlouhá letní přestávka. Pro závodní víkend na německém okruhu Lausitzring se chce znovu do hry vrátit i domácí závodník Markus Reiterberge, jenž hájí barvy týmu Althea BMW.
 
Jak je dobře známo, Reiterberger se v první polovině sezony nepříjemně zranil a lékaři mu přikázali klid a léčbu trvající 2,5 měsíce. Samotný Reiterberger se již nyní cítí zcela fit a je připraven na domácí závodní víkend, pro ten ale ještě musí dostat zelenou od lékařů. Zároveň si Reiterberger naplánoval ještě test v Brně, kde si chce svoji formu ověřit.
 
„Lékaři mne opravdu překvapili, po 2,5 měsících jsem již zcela fit a můj zraněný kotník je stabilní. I svaly okolo jsou již v pořádku a dokáži s nohou normálně pohybovat. Ještě nikdy jsem v kariéře tak těžké zranění neměl, takže nechci nic podcenit. Pro příští týden jsme si naplánovali ještě test v Brně, kde si chci ověřit moji formu a vrátit se do závodního režimu,“ řekl Markus Reiterberger.

Další články sekce WSBK