KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 7. ledna do 13. ledna 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Savadori si veze 11 bodů

Foto: Milwaukee Aprilia
Savadori si veze 11 bodů
27.03.2018
 

Lorenzo Savadori v Thajsku získal solidních jedenáct světových bodů.

 
Italský závodník Lorenzo Savadori nastupoval do dvou superbikových závodů na okruhu Chang v thajském Buriramu s nedoléčeným zraněním zlomeniny klíční kosti. Přes bolestivý handicap dokázal mladý závodník úspěšně vzdorovat soupeřům. V sobotním závodě dojel jezdec Milwaukee Aprilia Teamu na 12. místě, v neděli si polepšil do top ten, když v cíli mu patřilo 9. místo.
 
Lorenzo Savadori
„Byl to další těžký závod, který jsem jel s velkou bolestí. Po včerejším závodě jsem měl dnes ráno těžký zahřívací trénink. Do závodu jsem měl dobrý start a udržoval jsem si dobrý rytmus, co nejlepší k mému rameni. V prvních dvou závodech tohoto roku jsem získal užitečné údaje.
Byl to pro mne obtížný víkend. Bylo frustrující, že jsem v závodech nemohl tlačit na sto procent. Bylo však pozitivní odcestovat domů s 11 body do šampionátu, což považuji za dobrý výsledek. Je mi opravdu líto i Eugena a doufám, že je po jeho havárii v pořádku. Doufám, že se spolu brzy setkáme.
Před Aragonem potřebuji znovu zhodnotit svůj zdravotní stav, chci dospět k maximální kondici, a to je v současné době věc, na kterou se chci zaměřit. Od Phillip Islandu jdeme dobrou cestou v našem vývoji a já se těším na pokračování ve Španělsku.“


 


Další články sekce WSBK