KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. do 26. ledna 2020.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Scott Redding v roce 2020 do WSBK

Foto: Be Wiser Ducati
Scott Redding v roce 2020 do WSBK
29.08.2019
 

Britský pilot Scott Redding podepsal smlouvu s týmem Aruba.it Racing – Ducati, se kterým se v roce 2020 představí v Mistrovství světa Superbike.


Tovární tým Aruba.it Racing – Ducati podepsal smlouvu s britským jezdcem Scottem Reddingem, který v roce 2020 vystřídá Alvara Bautistu a pojede kompletní šampionát WorldSBK. Jezdec z britského Quedgeley se připojí k Chazu Daviesovi, se kterým vytvoří silnou dvojici v cestě za světovým titulem.

Scott Redding
„Jsem tak šťastný, že se připojím k týmu Aruba.it Racing - Ducati, což je něco, po čem jsem toužil již dlouho, protože možnost pracovat s týmem, který může bojovat o světový titul, je pro mne opravdu skvělá příležitost. Nyní se samozřejmě musím plně soustředit na britské superbikové mistrovství, protože se chci pokusit s týmem Be Wiser Ducati vyhrát titul, než se vrátím zpět do Mistrovství světa. Velké poděkování patří všem lidem, kteří mi pomohli uskutečnit tento sen. Nyní se již nemůžu dočkat, až se posadím na tovární superbikový motocykl Panigale V4R a vstoupím do Mistrovství světa.“
 


Další články sekce WSBK