KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 13. května do 19. května 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

WSBK Itálie 2019 – sobota

Foto: Kawasaki
WSBK Itálie 2019 – sobota
11.05.2019
 

VÝSLEDKOVÝ SERVIS – výsledky sobotních volných tréninků, superpole i závodu z okruhu v Imole.

Kategorie WorldSBK – 3. volný trénink
1 J. REA GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'45.893
2 C. DAVIES GBR ARUBA.IT Racing - Ducati 1'46.776 +0.883
3 A. BAUTISTA ESP ARUBA.IT Racing - Ducati 1'46.800 +0.907
4 A. LOWES GBR Pata Yamaha WorldSBK Team 1'47.046 +1.153
5 T. SYKES GBR BMW Motorrad WorldSBK Team 1'47.197 +1.304
6 L. HASLAM GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'47.251 +1.358
7 M. MELANDRI ITA GRT Yamaha WorldSBK 1'47.433 +1.540
8 T. RAZGATLIOGLU TUR Turkish Puccetti Racing Kawasaki 1'47.668 +1.775
9 M. VAN DER MARK NED Pata Yamaha WorldSBK Team 1'47.708 +1.815
10 M. REITERBERGER GER BMW Motorrad WorldSBK Team 1'47.753 +1.860
11 J. TORRES ESP Team Pedercini Racing Kawasaki 1'47.975 +2.082
12 L. CAMIER GBR Moriwaki Althea Honda Team 1'48.184 +2.291
13 M. RINALDI ITA BARNI Racing Team Ducati 1'48.496 +2.603
14 R. KIYONARI JPN Moriwaki Althea Honda Team 1'48.581 +2.688
15 A. DELBIANCO ITA Althea Mie Racing Team Honda 1'48.594 +2.701
16 L. ZANETTI ITA Motocorsa Racing Ducati 1'48.786 +2.893
17 H. BARBERA ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'49.101 +3.208
18 S. CORTESE GER GRT Yamaha WorldSBK 1'49.235 +3.342
19 T. BRIDEWELL GBR Team Goeleven Ducati 1'51.916 +6.023

Kategorie Kategorie WorldSSP – 3. volný trénink
1 F. CARICASULO ITA BARDAHL Evan Bros. WorldSSP Team Yamaha 1'51.054
2 J. CLUZEL FRA GMT94 Yamaha 1'51.194 +0.140
3 R. DE ROSA ITA MV Agusta Reparto Corse 1'52.023 +0.969
4 T. GRADINGER AUT Kallio Racing Yamaha 1'52.042 +0.988
5 R. KRUMMENACHER SUI BARDAHL Evan Bros. WorldSSP Team Yamaha 1'52.138 +1.084
6 L. OTTAVIANI ITA SGM Tecnic Yamaha 1'52.196 +1.142
7 L. MAHIAS FRA Kawasaki Puccetti Racing 1'52.376 +1.322
8 H. OKUBO JPN Kawasaki Puccetti Racing 1'52.441 +1.387
9 M. ROCCOLI ITA Team Rosso Corsa Yamaha 1'52.450 +1.396
10 A. BADOVINI ITA Team Pedercini Racing Kawasaki 1'52.659 +1.605
11 I. VINALES ESP Kallio Racing Yamaha 1'52.730 +1.676
12 P. SEBESTYEN HUN CIA Landlord Insurance Honda 1'53.021 +1.967
13 F. FULIGNI ITA MV Agusta Reparto Corse 1'53.151 +2.097
14 J. DANILO FRA CIA Landlord Insurance Honda 1'53.257 +2.203
15 L. CRESSON BEL Kallio Racing Yamaha 1'53.364 +2.310
16 K. SMITH GBR Team Pedercini Racing Kawasaki 1'53.372 +2.318
17 H. SOOMER EST MPM WILSport Racedays Honda 1'53.479 +2.425
18 G. RUIU ITA Team Toth Yamaha 1'53.561 +2.507
19 G. VAN STRAALEN NED EAB Racing Team Kawasaki 1'53.573 +2.519
20 R. HARTOG NED Team Hartog - Against Cancer Kawasaki 1'54.034 +2.980
21 M. HERRERA ESP MS Racing Yamaha 1'54.361 +3.307
22 C. STANGE GER GEMAR - Ciociaria Corse WorldSSP Team Honda 1'55.613 +4.559
23 J. VAN SIKKELERUS NED MPM WILSport Racedays Honda 1'55.635 +4.581
24 A. COPPOLA ITA GEMAR - Ciociaria Corse WorldSSP Team Honda 1'55.682 +4.628
25 N. CALERO ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'55.981 +4.927
----------------------
26 F. MASSEI ITA DK MOTORSPORT Yamaha 1'59.810 +8.756
27 G. MATERN FRA Flembbo Leader Team Kawasaki 2'02.150 +11.096
28 C. PEROLARI FRA GMT94 Yamaha

Kategorie WorldSSP300 (skupina A) – 3. volný trénink
1 A. CARRASCO ESP Kawasaki Provec WorldSSP300 2'07.519
2 M. GARCIA ESP DS Junior Team Kawasaki 2'07.547 +0.028
3 M. GONZALEZ ESP Kawasaki ParkinGO Team 2'07.612 +0.093
4 O. BONOLI ITA Team Trasimeno Yamaha 2'07.618 +0.099
5 J. JAHNIG GER Freudenberg KTM Junior Team 2'07.703 +0.184
6 G. HENDRA PRATAMA INA Semakin Di Depan Biblion Motoxracing Yamaha 2'07.859 +0.340
7 N. KALININ UKR Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki 2'07.867 +0.348
8 H. DE CANCELLIS FRA Team Trasimeno Yamaha 2'08.162 +0.643
9 M. PEREZ ESP Scuderia Maranga Racing Kawasaki 2'08.228 +0.709
10 D. OTTEN NED MTM Racing Team Kawasaki 2'08.306 +0.787
11 M. BASTIANELLI ITA Prodina IRCOS Kawasaki 2'08.348 +0.829
12 R. SCHOTMAN NED Kawasaki MOTOPORT 2'08.586 +1.067
13 E. VOCINO ITA 2R Racing Team Yamaha 2'08.627 +1.108
14 T. KAWAKAMI BRA BCD Yamaha MS Racing 2'08.710 +1.191
15 T. EDWARDS AUS Kawasaki ParkinGO Team 2'08.837 +1.318
16 K. ARDUINI ITA 2R Racing Team Kawasaki 2'08.855 +1.336
17 D. IOZZO RSA Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki 2'08.950 +1.431
18 K. MEUFFELS NED Freudenberg KTM WorldSSP Team 2'09.049 +1.530
19 O. KÖNIG CZE ACCR Czech Talent Team - Willi Race Kawasaki 2'09.076 +1.557
20 L. DOTI SUI A.S.D. Team Runner Bike KTM 2'09.420 +1.901
21 F. HERNANDEZ MOYANO ESP BCD Yamaha MS Racing 2'09.504 +1.985
22 M. LUNA BAYEN ESP Kawasaki GP Project 2'09.643 +2.124
23 G. MORA ITA AG Motorsport Italia Yamaha Yamaha 2'10.289 +2.770
24 P. GIACOMINI ITA Kawasaki GP Project 2'11.507 +3.988
25 B. MOLINA CHI Terra e Moto Yamaha 2'12.291 +4.772
26 K. ALOISI ITA DS Junior Team Kawasaki 2'12.534 +5.015
27 K. HARTMANN FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha 2'12.932 +5.413
28 S. NAUD FRA Flembbo Leader Team Kawasaki 2'14.761 +7.242

Kategorie WorldSSP300 (skupina B) – 3. volný trénink
1 B. IERACI ITA Kawasaki GP Project 2'06.737
2 M. PEDENEAU FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha 2'07.574 +0.837
3 S. DEROUE NED Kawasaki MOTOPORT 2'07.603 +0.866
4 B. SOFUOGLU TUR Turkish Puccetti Racing by TSM Kawasaki 2'07.935 +1.198
5 D. LOUREIRO RSA Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki 2'07.956 +1.219
6 K. SABATUCCI ITA Team Trasimeno Yamaha 2'07.995 +1.258
7 A. VERDOÏA FRA BCD Yamaha MS Racing 2'08.113 1.376 +0.118
8 B. SANCHEZ ESP Scuderia Maranga Racing Kawasaki 2'08.130 +1.393
9 E. DE LA VEGA FRA Flembbo Leader Team Kawasaki.416 +1.679
10 V. STEEMAN NED Freudenberg KTM Junior Team 2'08.417 +1.680
11 F. ROVELLI ITA Kawasaki ParkinGO Team 2'08.851 +2.114
12 J. FACCO ITA Semakin Di Depan Biblion Motoxracing Yamaha 2'09.028 +2.291
13 M. BERTE ITA ProGP Racing Yamaha 2'09.035 +2.298
14 J. FORAY FRA Prodina IRCOS Kawasaki 2'09.041 +2.304
15 J. BUIS NED MTM Racing Team Kawasaki 2'09.073 +2.336
16 F. GOMEZ ESP DS Junior Team Kawasaki 2'09.203 +2.466
17 B. NEILA ESP BCD Yamaha MS Racing 2'09.497 +2.760
18 D. BLIN POL Terra e Moto Yamaha 2'09.715 +2.978
19 T. BRAMICH AUS Carl Cox-RT Motorsports by SKM-Kawasaki 2'10.183 +3.446
20 F. DE BRUIN NED Team Trasimeno Yamaha 2'10.193 +3.456
21 V. SCHWARZ CZE ACCR Czech Talent Team - Willi Race Kawasaki 2'10.345 +3.608
22 G. SCONZA ITA AG Motorsport Italia Yamaha 2'10.592 +3.855
23 J. HYDE AUS 2R Racing Team Kawasaki 2'11.608 +4.871
24 R. DORE FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha 2'11.759 +5.022
25 M. KAPPLER GER Freudenberg KTM WorldSSP Team 2'12.326 +5.589
26 A. QUINET FRA TGP Racing Honda 2'13.242 +6.505
27 A. PELIKANOVA CZE Kawasaki GP Project 2'15.074 +8.337
------------------------
28 Y. OKAYA JPN DS Junior Team Kawasaki

Kategorie WorldSBK – superpole
1 C. DAVIES GBR ARUBA.IT Racing - Ducati 1'45.180
2 J. REA GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'45.307 +0.127
3 A. BAUTISTA ESP ARUBA.IT Racing - Ducati 1'46.081 +0.901
4 L. HASLAM GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 1'46.288 +1.108
5 A. LOWES GBR Pata Yamaha WorldSBK Team 1'46.306 +1.126
6 T. SYKES GBR BMW Motorrad WorldSBK Team 1'46.358 +1.178
7 M. REITERBERGER GER BMW Motorrad WorldSBK Team 1'46.599 +1.419
8 M. VAN DER MARK NED Pata Yamaha WorldSBK Team 1'46.794 +1.614
9 J. TORRES ESP Team Pedercini Racing Kawasaki 1'46.844 +1.664
10 S. CORTESE GER GRT Yamaha WorldSBK 1'47.073 +1.893
11 T. RAZGATLIOGLU TUR Turkish Puccetti Racing Kawasaki 1'47.169 +1.989
12 M. MELANDRI ITA GRT Yamaha WorldSBK 1'47.222 +2.042
13 L. ZANETTI ITA Motocorsa Racing Ducati 1'47.418 +2.238
14 H. BARBERA ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'48.254 +3.074
15 R. KIYONARI JPN Moriwaki Althea Honda Team 1'48.290 +3.110
16 T. BRIDEWELL GBR Team Goeleven Ducati 1'48.743 +3.563
17 M. RINALDI ITA BARNI Racing Team Ducati 1'48.783 +3.603
18 A. DELBIANCO ITA Althea Mie Racing Team Honda 1'49.084 +3.904
19 L. CAMIER GBR Moriwaki Althea Honda Team

Kategorie WorldSSP – superpole
1 R. KRUMMENACHER SUI BARDAHL Evan Bros. WorldSSP Team Yamaha 1'50.239
2 F. CARICASULO ITA BARDAHL Evan Bros. WorldSSP Team Yamaha 1'50.671 +0.432
3 J. CLUZEL FRA GMT94 Yamaha 1'51.188 +0.949
4 T. GRADINGER AUT Kallio Racing Yamaha 1'51.329 +1.090
5 H. OKUBO JPN Kawasaki Puccetti Racing 1'51.387 +1.148
6 R. DE ROSA ITA MV Agusta Reparto Corse 1'51.444 +1.205
7 L. MAHIAS FRA Kawasaki Puccetti Racing 1'51.668 +1.429
8 A. BADOVINI ITA Team Pedercini Racing Kawasaki 1'51.886 +1.647
9 M. ROCCOLI ITA Team Rosso Corsa Yamaha 1'52.213 +1.974
10 L. OTTAVIANI ITA SGM Tecnic Yamaha 1'52.283 +2.044
11 H. SOOMER EST MPM WILSport Racedays Honda 1'52.526 +2.287
12 I. VINALES ESP Kallio Racing Yamaha 1'52.576 +2.337
13 P. SEBESTYEN HUN CIA Landlord Insurance Honda 1'52.695 +2.456
14 G. VAN STRAALEN NED EAB Racing Team Kawasaki 1'52.718 +2.479
15 M. HERRERA ESP MS Racing Yamaha 1'52.786 +2.547
16 L. CRESSON BEL Kallio Racing Yamaha 1'52.871 +2.632
17 F. FULIGNI ITA MV Agusta Reparto Corse 1'53.055 +2.816
18 K. SMITH GBR Team Pedercini Racing Kawasaki 1'53.127 +2.888
19 J. DANILO FRA CIA Landlord Insurance Honda 1'53.239 +3.000
20 G. RUIU ITA Team Toth Yamaha 1'53.536 +3.297
21 J. VAN SIKKELERUS NED MPM WILSport Racedays Honda 1'54.094 +3.855
22 R. HARTOG NED Team Hartog - Against Cancer Kawasaki 1'54.457 +4.218
23 N. CALERO ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki 1'54.968 +4.729
24 A. COPPOLA ITA GEMAR - Ciociaria Corse WorldSSP Team Honda 1'55.121 +4.882
25 C. STANGE GER GEMAR - Ciociaria Corse WorldSSP Team Honda 1'55.822 +5.583
----------------------
DNQ 34 F. MASSEI ITA DK MOTORSPORT Yamaha 1'58.920 +8.681
DNQ 67 G. MATERN FRA Flembbo Leader Team Kawasaki 2'02.276 +12.037

Kategorie WorldSSP300 (skupina A) – superpole
1 M. PEREZ ESP Scuderia Maranga Racing Kawasaki 2'06.351
2 H. DE CANCELLIS FRA Team Trasimeno Yamaha 2'06.670 +0.319
3 A. CARRASCO ESP Kawasaki Provec WorldSSP300 2'06.754 +0.403
4 F. HERNANDEZ MOYANO ESP BCD Yamaha MS Racing 2'07.043 +0.692
5 J. JAHNIG GER Freudenberg KTM Junior Team 2'07.049 +0.698
6 M. GONZALEZ ESP Kawasaki ParkinGO Team 2'07.089 +0.738
7 M. GARCIA ESP DS Junior Team Kawasaki 2'07.147 +0.796
8 R. SCHOTMAN NED Kawasaki MOTOPORT 2'07.229 +0.878
9 O. BONOLI ITA Team Trasimeno Yamaha 2'07.428 +1.077
10 G. HENDRA PRATAMA INA Semakin Di Depan Biblion Motoxracing Yamaha 2'07.672 +1.321
11 E. VOCINO ITA 2R Racing Team Yamaha 2'07.876 +1.525
12 T. EDWARDS AUS Kawasaki ParkinGO Team 2'07.886 +1.535
13 T. KAWAKAMI BRA BCD Yamaha MS Racing 2'08.322 +1.971
14 K. MEUFFELS NED Freudenberg KTM WorldSSP Team 2'08.381 +2.030
15 M. BASTIANELLI ITA Prodina IRCOS Kawasaki 2'08.507 +2.156
16 D. OTTEN NED MTM Racing Team Kawasaki 2'08.650 +2.299
17 L. DOTI SUI A.S.D. Team Runner Bike KTM 2'08.874 +2.523
18 D. IOZZO RSA Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki 2'09.157 +2.806
19 O. KÖNIG CZE ACCR Czech Talent Team - Willi Race Kawasaki 2'09.186 +2.835
20 G. MORA ITA AG Motorsport Italia Yamaha 2'09.625 3.274 +0.439
21 P. GIACOMINI ITA Kawasaki GP Project 2'09.961 +3.610
22 B. MOLINA CHI Terra e Moto Yamaha 2'11.267 +4.916
23 K. ARDUINI ITA 2R Racing Team Kawasaki 2'11.432 +5.081
24 K. HARTMANN FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha 2'11.455 +5.104
25 K. ALOISI ITA DS Junior Team Kawasaki 2'13.378 +7.027
26 S. NAUD FRA Flembbo Leader Team Kawasaki 2'13.414 +7.063
-----------------------------
DNQ N. KALININ UKR Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki
DNQ M. LUNA BAYEN ESP Kawasaki GP Project

Kategorie WorldSSP300 (skupina B) – superpole
1 B. IERACI ITA Kawasaki GP Project 2'06.804
2 A. VERDOÏA FRA BCD Yamaha MS Racing 2'07.076 +0.272
3 S. DEROUE NED Kawasaki MOTOPORT 2'07.095 +0.291
4 K. SABATUCCI ITA Team Trasimeno Yamaha 2'07.150 +0.346
5 J. BUIS NED MTM Racing Team Kawasaki 2'07.341 +0.537
6 B. NEILA ESP BCD Yamaha MS Racing 2'07.594 +0.790
7 V. STEEMAN NED Freudenberg KTM Junior Team 2'07.627 +0.823
8 E. DE LA VEGA FRA Flembbo Leader Team Kawasaki 2'07.788 +0.984
9 J. FACCO ITA Semakin Di Depan Biblion Motoxracing Yamaha 2'07.827 +1.023
10 J. FORAY FRA Prodina IRCOS Kawasaki Kawasaki 2'07.853 +1.049
11 M. KAPPLER GER Freudenberg KTM WorldSSP Team 2'08.117 +1.313
12 F. ROVELLI ITA Kawasaki ParkinGO Team 2'08.647 +1.843
13 M. PEDENEAU FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha 2'08.685 +1.881
14 M. BERTE ITA ProGP Racing Yamaha 2'08.865 +2.061
15 D. BLIN POL Terra e Moto Yamaha 2'09.267 +2.463
16 D. LOUREIRO RSA Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki 2'09.325 +2.521
17 F. GOMEZ ESP DS Junior Team Kawasaki 2'09.710 +2.906
18 F. DE BRUIN NED Team Trasimeno Yamaha 2'09.829 +3.025
19 V. SCHWARZ CZE ACCR Czech Talent Team - Willi Race Kawasaki 2'09.940 +3.136
20 G. SCONZA ITA AG Motorsport Italia Yamaha 2'10.277 +3.473
21 J. HYDE AUS 2R Racing Team Kawasaki 2'11.242 +4.438
22 T. BRAMICH AUS Carl Cox-RT Motorsports by SKM-Kawasaki 2'11.306 +4.502
23 B. SANCHEZ ESP Scuderia Maranga Racing Kawasaki 2'12.036 +5.232
24 R. DORE FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha 2'12.399 +5.595
25 A. QUINET FRA TGP Racing Honda 2'12.991 +6.187
------------------------
DNQ A. PELIKANOVA CZE Kawasaki GP Project 2'15.776 +8.972
DNQ Y. OKAYA JPN DS Junior Team Kawasaki
DNQ B. SOFUOGLU TUR Turkish Puccetti Racing by TSM Kawasaki

Kategorie WorldSBK – 1. závod
1 J. REA GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK 19 kol / 33:48.277
2 A. BAUTISTA ESP ARUBA.IT Racing - Ducati +7.832
3 T. RAZGATLIOGLU TUR Turkish Puccetti Racing Kawasaki +19.291
4 M. VAN DER MARK NED Pata Yamaha WorldSBK Team +19.968
5 L. HASLAM GBR Kawasaki Racing Team WorldSBK +20.111
6 M. MELANDRI ITA GRT Yamaha WorldSBK +31.846
7 A. LOWES GBR Pata Yamaha WorldSBK Team +32.024
8 M. RINALDI ITA BARNI Racing Team Ducati +34.107
9 L. ZANETTI ITA Motocorsa Racing Ducati +34.814
10 M. REITERBERGER GER BMW Motorrad WorldSBK Team +40.196
11 J. TORRES ESP Team Pedercini Racing Kawasaki +51.426
12 T. BRIDEWELL GBR Team Goeleven Ducati +55.235
13 H. BARBERA ESP Orelac Racing VerdNatura Kawasaki +56.539
14 R. KIYONARI JPN Moriwaki Althea Honda Team +1'01.025
15 A. DELBIANCO ITA Althea Mie Racing Team Honda +1'27.025
----------------------------------
DNF S. CORTESE GER GRT Yamaha WorldSBK
DNF T. SYKES GBR BMW Motorrad WorldSBK Team
DNF C. DAVIES GBR ARUBA.IT Racing - Ducati

Kategorie WorldSSP300 – závod poslední šance
1 B. SANCHEZ ESP Scuderia Maranga Racing Kawasaki kol / 23:44.946
2 O. KÖNIG CZE ACCR Czech Talent Team - Willi Race Kawasaki +0.236
3 D. LOUREIRO RSA Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki +1.040
4 D. IOZZO RSA Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki +1.301
5 G. MORA ITA AG Motorsport Italia Yamaha +1.314
6 L. DOTI SUI A.S.D. Team Runner Bike KTM +2.503
7 P. GIACOMINI ITA Kawasaki GP Project +8.218
8 M. LUNA BAYEN ESP Kawasaki GP Project +10.798
9 F. DE BRUIN NED Team Trasimeno Yamaha +11.909
10 T. BRAMICH AUS Carl Cox-RT Motorsports by SKM-Kawasaki +20.990
11 Y. OKAYA JPN DS Junior Team Kawasaki +28.030
12 B. MOLINA CHI Terra e Moto Yamaha +28.576
13 K. HARTMANN FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha +28.623
14 J. HYDE AUS 2R Racing Team Kawasaki +28.911
15 K. ARDUINI ITA 2R Racing Team Kawasaki +29.013
16 R. DORE FRA Team MHP Racing-Patrick Pons Yamaha +38.725
17 S. NAUD FRA Flembbo Leader Team Kawasaki +50.682
18 A. PELIKANOVA CZE Kawasaki GP Project +1'02.340
19 A. QUINET FRA TGP Racing Honda +1'02.863
20 D. BLIN POL Terra e Moto Yamaha +1'04.709
21 G. SCONZA ITA AG Motorsport Italia Yamaha +1'16.039
-------------------------
DNF N. KALININ UKR Nutec - RT Motorsports by SKM - Kawasaki
DNF F. GOMEZ ESP DS Junior Team Kawasaki
DNF K. ALOISI ITA DS Junior Team Kawasaki
DNF V. SCHWARZ CZE ACCR Czech Talent Team - Willi Race Kawasaki
 


Další články sekce WSBK