KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 15. července do 21. července 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

GP Ice Speedway 2019 – Inzell (neděle)

Foto: FIM
GP Ice Speedway 2019 – Inzell (neděle)
18.03.2019
 

Druhý závod v Inzellu vyhrál Dinar Valejev a postoupil tak do čela celkové klasifikace světového šampionátu.


Druhý závod Mistrovství světa ploché dráhy na ledě v německém Inzellu vyhrál ruský závodník Dinar Valejev, který na druhou pozici ve finálové jízdě odsunul krajana Dmitrije Koltakova a na třetí Daniila Ivanova, který sice nastupoval, jako vedoucí jezdec šampionátu, ale nepodařila se mi jedna jízda v základní části, ani samotné finále. Na čele celkové klasifikace je tak celá tato trojice ruských závodníků vyrovnaná, když nejlépe je na tom Dinar Valejev, jež má o dva body více, jak druhý Ivanov a o čtyři, jak třetí koltakov, a to je ještě ze čtvrté pozice sleduje s odstupem pouhých šesti bodů další Rusák, Dmitrij Chomicevič.

Ice Speedway Gladiators World Championship 2019

Inzell (GER) neděle
1. Dinar Valejev, RUS (2,3,2,3,3) 13 + 3 v sem. + 3 ve finále / 19 bodů
2. Dmitri Koltakov, RUS (3,2,3,3,3) 14 + 2 v sem. + 2 ve finále / 18
3. Daniil Ivanov, RUS (3,3,1,3,3) 13 + 2 v sem. + 1 ve finále / 16
4. Dmitrij Chomicevich, RUS (3,3,3,2,3) 14 + 3 v sem. + 0 ve finále / 17
5. Johann Weber, GER (1,2,3,3,2) 11 + diskvalifikován v semifinále / 11
6. Niclas Svensson, SWE (1,1,3,2,2) 9 + 1 v semifinále / 10
7. Ove Ledström, SWE (2,2,1,2,2) 9 + 0 v semifinále / 9
8. Stefan Svensson, SWE (2,0,2,2,2) 8 + 1 v semifinále / 9
9. Max Niedermaier, GER (3,3,0,1,0) 7
10. Markus Jell, GER (2,1,2,1,1) 7
11. Tomi Tani, FIN (1,1,0,1,1) 4
12. Charly Ebner jr., AUT (D,0,2,0,1) 3
13. Jimmy Truinstra, NED (1,1,0,0,1) 3
14. Franz Mayerbüchler, GER (0,2,1,F,0) 3
15. Luca Bauer, GER (0,1,1,0) 2
16. Nikita Toloknov, RUS (0,-,-,-,-) 0
17. Günther Bauer, GER (R,F,-,-,-) 0
18. Marc Geyer, GER (0,0,0) 0

Průběžné pořadí šampionátu 2019

1.

Dinar Valejev, RUS

134

2.

Daniil Ivanov, RUS

132

3.

Dmitri Koltakov, RUS

130

4.

Dmitri Khomitsevich, RUS

128

5.

Johann Weber, GER

76

6.

Nikita Toloknov, RUS

61

7.

Stefan Svensson, SWE

60

8.

Niclas Svensson, SWE

56

9.

Ove Ledström, SWE

47

10.

Martin Haarahiltunen, SWE

46

11.

Andrey Shishegov, RUS

36

12.

Max Niedermaier, GER

32

13.

Charly Ebner jr., AUT

24

14.

Konstantin Kolenkin, RUS

22

15.

Markus Jell, GER

19

16.

Franz Zorn, AUT

19

17.

Dmitry Borodin, RUS

11

18.

Stefan Pletschacher, GER

9

19.

Luca Bauer, GER

7

20.

Franz Mayerbüchler jr. GER

7

21.

Tomi Tani, FIN

4

22.

German Khanmurzin, RUS

4

23.

Jimmy Truinstra, NED

4

24.

Günther Bauer, GER

3

25.

Vladimir Cheblokov, KAZ

2

26.

Sergey Serov, KAZ

2

27.

Marc Geyer, GER

1

28.

Tobias Busch, GER

1

29.

Denis Slepukhin, KAZ

1


Další články sekce MS ledy