KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Pozvánka na Mistrovství světa U21 v Liberci

Text: Šárka Rybenská, foto: Jan Kobzáň
Pozvánka na Mistrovství světa U21 v Liberci
30.05.2018
 

Dne 16. června se na stadionu ve Starých Pavlovicích v Liberci koná poprvé v historii tohoto klubu Semifinále Mistrovství světa jednotlivců do 21 let.

 
Plochá dráha se na tomto stadionu začala jezdit v roce 1930 a od té doby prošel klub velmi složitou cestou, aby se dostal na takovou úroveň, která by umožnila pořádat závody na úrovni Mistrovství světa. Díky velkému odhodlání a pracovitosti pořadatelů se zde již konaly dva ročníky Mistrovství Evropy.
 
V Liberci budete moci vidět jezdce ze třinácti zemí světa, a to už slibuje úžasný divácký zážitek.  Pokud o něj nechcete přijít, vstupenky si můžete zakoupit na www.ticketportal.cz. Vstupné stojí 300,-.
 
Jezdci budou mít startovní vesty, které budou reprezentovat město Liberec a budou také pomáhat. Po závodech budou nabídnuty k prodeji jako suvenýr, samozřejmostí bude podpis jezdce a výtěžek z prodeje poputuje na charitativní účely. Vzhledem k tomu, že počet vest je omezen počtem závodníků, tedy 18 kusů, můžete si vestu svého favorita rezervovat na e-mailu info@motolbc.cz. Pokud se na vás nedostane, zajistí vám pořadatelé na přání vestu v kopii, ale již bez originálního podpisu jezdce.
 
 
 
 
 
 


 


Další články sekce Ostatní