KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 17. června do 23. června 2019.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

Český zástupce do challenge neprošel

Zdroj výsledků: www.speedwaya-z.cz, foto: FIM
Český zástupce do challenge neprošel
12.06.2019
 

Žádný z českých plochodrážních jezdců do challenge o Speedway Grand Prix 2020 nepostoupil.


1. kvalifikace o SGP2020 – Glasgow (GBR)
1. Craig Cook, GB (3 3 3 3 3) 15 bodů
2. Niels Kristian Iversen, DK (2 2 3 3 3) 13+3
3. Pontus Aspgren, S (3 3 3 2 2) 13+2
4. Robert Lambert, GB (3 3 2 2 2) 12
5. Chris Holder, AUS (3 2 2 3 1) 11
6. Nicolas Covatti, I (2 3 2 1 3) 11
7. Broc Nicol, USA (2 2 1 1 3) 9
8. Tero Aarnio, FIN (1 1 1 2 2) 7
9. Bartosz Smektala, PL (0 E 3 3 0) 6
10. Ondřej Smetana, CZ (1 2 2 0 1) 6
11. Jacob Thorssel, S (0 1 1 2 1) 5
12. Glenn Moi, N (1 0 0 0 2) 3
13. Kyle Bickley, GB (1 0 1 1) 3
14. Hans N. Andersen, DK (2 E – – –) 2
15. Dimitri Berge, F (0 1 E 1 0) 2
16. Sebastian Niedzwiedz, PL (0 T 1 E –) 1
17. Rohan Tungate, AUS (T 1 F – –) 1
18. Leon Flint, GB (0 0 0 0) 0

2. kvalifikace o SGP2020 – Žarnovica (SVK)
1. Anders Thomsen, DK (3 2 3 3 3) 14 bodů
2. Martin Vaculík, SK (2 3 3 3 2) 13
3. Peter Ljung, S (3 2 3 3 2) 12+3
4. Matej Žagar, SLO (3 1 3 2 3) 12+2
5. Andrzej Lebeděvs, LAT (1 3 2 1 3) 10
6. Jaroslaw Hampel, PL (3 3 1 1 1) 9
7. Krzyszfot Buczkowski, PL (0 1 2 2 3) 8
8. Andrej Kudrjašov, RUS (2 0 0 3 2) 7
9. Eduard Krčmář, CZ (1 0 1 3 0) 5
10. Gleb Čugunov, RUS (1 3 0 1 0) 5
11. Daniel Bewley, GB (1 0 2 2 0) 5
12. Oleg Michajlovs, LAT (2 2 0 0 1) 5
13. Andrej Karpov, UA (T 2 1 E 2) 5
14. Josef Franc, CZ (2 1 1 0 1) 5
15. Norbert Magosi, H (0 1 2 0 0) 3
16. Joel Kling, S (0 0 0 1 1) 2
17. Jakub Valkovič, SK (0) 0
18. Ján Mihálik, SK (reserva)

3. kvalifikace o SGP2020 – Lamothe-Landerron (FRA)
1. David Bellego, F (3 3 3 2 3) 14 bodů
2. Chris Harris, GB (2 3 3 3 2) 13
3. Mikkel Michelsen, DK (3 3 1 2 3) 12+3
4. Max Fricke, AUS (3 ex 3 3 3) 12+2
5. Szymon Wozniak, PL (1 2 3 2 3) 11
6. Viktor Kulakov, RUS (3 2 2 1 2) 10
7. Oliver Berntzon, S (1 2 2 3 1) 9
8. Kai Huckenbeck, D (0 ex 2 3 2) 7
9. Max Dilger, D (2 1 0 2 2) 7
10. Luke Becker, USA (2 2 1 0 1) 6
11. Bradley Wilson Dean, NZ (0 3 0 1 1) 5
12. Mathieu Tresarrieu, F (2 1 1 0 1) 5
13. Zdeněk Holub, CZ (1 1 2 1 0) 5
14. Stephane Tresarrieu, F (1 0 0 1 –) 2
15. Jesse Mustonen, FIN (0 1 1 0 E) 2
16. Nicolas Vicentin, I (E 0 0 0 0) 0
17. Gaetan Stella, F (0) 0

4. kvalifikace o SGP2020 – Abensberg (GER)
1. Martin Smolinski, D (3 3 3 3 3) 15 bodů
2. Aleksander Loktajev, UA (3 1 3 3 3) 13+3
4. Kenneth Bjerre, DK (3 3 2 2 3) 13+E
4. Timo Lahti, FIN (2 3 1 3 2) 11
5. Pawel Przedpelski, PL (3 3 3 0 1) 10
6. Jurica Pavlic, CRO (1 2 2 3 2) 10
7. Václav Milík, CZ (2 0 3 1 3) 9
8. Linus Sundström, S (2 2 2 2 1) 9
9. Mikkel Bech Jensen, DK (1 2 0 1 2) 6
10. Michele Castagna, I (0 2 0 1 2) 5
11. Tobias Busch, D (2 E 0 2 1) 5
12. Charles Wirght, GB (1 1 2 0 1) 5
13. Matic Ivačič, SLO (1 1 1 1 0) 4
14. Lasse Madland Fredriksen, N (0 0 1 2 0) 3
15. Roland Kovacs, H (0 1 1 0 0) 2
16. Ricards Ansviesulis, LAT (0 0 0 0 0) 0
17. Valentin Grobauer, D (reserva)
18. Danny Maassen, D (reserva)
 


Další články sekce SGP