KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR Supermoto 2016 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR Supermoto 2016 – Vysoké Mýto
10.05.2016
 

Okruh ve Vysokém Mýtě byl dějištěm zahajovacího podniku MMČR Supermoto s letopočtem 2016.

 
Úvodní díl letošního republikového supermota se odehrál o uplynulém víkendu ve Vysokém Mýtě. Z vítězství v kategorii S1 se radoval Tomáš Trávníček. Na druhé pozici skončil Pavel Kejmar, zatímco třetí byl klasifikován Milan Sitnianský. V kategorii S2 vyhrál Daniel Kička, v S3-MX byl nejrychlejším Jan Berger, zatímco ve veteránských kategoriích se radovali Jan Barnik a Jiří Lovětinský.
 
MČR Supermoto 2016 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
1. Tomáš Trávníček (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Kejmar (KTM) 22+22 / 44
3. Milan Sitnianský (Honda) 20+20 / 40
4. Erik Provazník (Yamaha) 18+18 / 36
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 16+16 / 32
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Tomáš Trávníček (Yamaha) 50 bodů
2. Pavel Kejmar (KTM) 44
3. Milan Sitnianský (Honda) 40
4. Erik Provazník (Yamaha) 36
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 32
 
 
 
Třída S1 Open
1. Daniel Kička (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Petr Ludvík (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Zdeněk Klobása (Suzuki) 18+20 / 38
4. Martin Marx (KTM) 20+18 / 38
5. Neaga Vlad (ROM, TM) 16+18 / 32
 
Třída S1 Open – průběžné pořadí
1. Daniel Kička (Husqvarna) 50 bodů
2. Petr Ludvík (Husqvarna) 44
3. Zdeněk Klobása (Suzuki) 38
4. Martin Marx (KTM) 38
5. Neaga Vlad (ROM, TM) 32
 
 
 
Třída S2
1. Michal Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 22+22 / 44
3. Filip Neuvirt (Honda) 18+20 / 38
4. Lukáš Burget (Yamaha) 20+15 / 35
5. Petr Bartoň (KTM) 13+18 / 31
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Michal Solík (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Bohuslav Vaňous (Yamaha) 22+22 / 44
3. Filip Neuvirt (Honda) 18+20 / 38
4. Lukáš Burget (Yamaha) 20+15 / 35
5. Petr Bartoň (KTM) 13+18 / 31
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Jan Berger (Honda) 25+22 / 47 bodů
2. Jan Marek (Suzuki) 22+20 / 42
3. Petr Vlček (Yamaha) 20+18 / 38
4. Luděk Buček (KTM) 18+16 / 34
5. Nikola Stará (Husqvarna) 16+14 / 30
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Jan Berger (Honda) 47 bodů
2. Jan Marek (Suzuki) 42
3. Petr Vlček (Yamaha) 38
4. Luděk Buček (KTM) 34
5. Nikola Stará (Husqvarna) 30
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jan Barnik (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 22+22 / 44
3. Tomáš Formánek (Honda) 20+20 / 40
4. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 18+16 / 34
5. Karel Smilek (KTM) 15+18 / 33
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jan Barnik (KTM) 50 bodů
2. Michal Horálek (Aprilia) 44
3. Tomáš Formánek (Honda) 40
4. Tomáš Ziedler (Husqvarna) 34
5. Karel Smilek (KTM) 33
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Jiří Lovětinský (Honda) 22+25 / 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 25+20 / 45
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 20+22 / 42
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 18+18 / 36
5. Petr Vavrečka (Honda) 15+16 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Jiří Lovětinský (Honda) 22+25 / 47 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 45
2. Aleš Cikánek (Husqvarna) 42
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 36
3. Petr Vavrečka (Honda) 31
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Denis Fligr (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 22+22 / 44
3. Denis Belej (KTM) 20+20 / 40
4. Filip Zika (KTM) 18+18 / 36
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Denis Fligr (Honda) 50 bodů
2. Michal Vlasák (KTM) 44
3. Denis Belej (KTM) 40
4. Filip Zika (KTM) 36
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Jan Ulman (Kawasaki) 25+25 / 50 bodů
2. Viktor Valoušek (KTM) 22+22 / 44
3. Daniel Babescu (KTM) 20+20 / 40
4. Arturo Kajgr (Yamaha) 16+18 / 34
5. Matěj Kokeš (KTM) 18+16 / 34
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Jan Ulman (Kawasaki) 50 bodů
2. Viktor Valoušek (KTM) 44
3. Daniel Babescu (KTM) 40
4. Arturo Kajgr (Yamaha) 34
5. Matěj Kokeš (KTM) 34

Další články sekce MČR