KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 10. září do 16. září.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2018 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2018 – Vysoké Mýto
15.05.2018
 

Úvodní kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o prvním májovém víkendu na okruhu ve Vysokém Mýtě.

 
Mistrovství ČR supermoto mělo o prvním májovém víkendu na programu úvodní podnik, který se jel ve východočeském Vysokém Mýtě. V hlavní kategorii S1 se z vítězství radoval Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Daniel Kička, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jiří Pešek (nad 35 let) a Michael Solík (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Jan Ulman, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév. Elektrické motorky vyhrála Denisa Valoušková.
 
MČR Supermoto 2018 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Kejmar (TM) 22+22 / 44
3. Erik Provazník (Yamaha) 20+20 / 40
4. Miloslav Řihák (Honda) 16+18 / 34
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 18+16 / 34
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Milan Sitnianský (Honda) 50 bodů
2. Pavel Kejmar (TM) 44
3. Erik Provazník (Yamaha) 40
4. Miloslav Řihák (Honda) 34
5. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 34
 
 
 
Třída S2
1. Daniel Kička (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Vojtěch Frič (Yamaha) 20+22 / 42
3. Deni Fligr (Honda) 22+18 / 40
4. David Kárný (KTM) 18+20 / 38
5. Filip Neuvirt (Yamaha) 16+16 / 32
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Daniel Kička (Husqvarna) 50 bodů
2. Vojtěch Frič (Yamaha) 42
3. Deni Fligr (Honda) 40
4. David Kárný (KTM) 38
5. Filip Neuvirt (Yamaha) 32
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 22+25 / 47 bodů
2. Jan Berger (Honda) 25+22 / 47
3. Mateusz Otreba (POL, Yamaha) 20+20 / 40
4. Luděk Buček (KTM) 18+18 / 36
5. Petr Krsek (Honda) 16+13 / 32
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 47 bodů
2. Jan Berger (Honda) 47
3. Mateusz Otreba (POL, Yamaha) 40
4. Luděk Buček (KTM) 36
5. Petr Krsek (Honda) 32
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jiří Pešek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 22+22 / 44
3. Pavel Nosko (KTM) 20+20 / 40
4. Maciej Michalski (POL, Husqvarna) 18+18 / 36
5. Tomáš Formánek (Suzuki) 15+16 / 31
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jiří Pešek (KTM) 50 bodů
2. Michal Horálek (Suzuki) 44
3. Pavel Nosko (KTM) 40
4. Maciej Michalski (POL, Husqvarna) 36
5. Tomáš Formánek (Suzuki) 31
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Michael Solík (SVK, Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 20+20 / 40
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 18+18 / 36
5. Karel Smilek (Suzuki) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Michael Solík (SVK, Honda) 50 bodů
2. Miroslav Starý (Husqvarna) 44
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 40
4. Miroslav Vondráček (Suzuki) 36
5. Karel Smilek (Suzuki) 32
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Jan Ulman (Kawasaki) 25+25 / 50 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 20+20 / 40
4. Viktor Valoušek (KTM) 16+18 / 34
5. Jonáš Kocourek (Honda) 18+16 / 34
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Jan Ulman (Kawasaki) 50 bodů
2. Filip Zika (Husqvarna) 44
3. Michal Vlasák (Husqvarna) 40
4. Viktor Valoušek (KTM) 34
5. Jonáš Kocourek (Honda) 34
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jakub Machát (Kawasaki) 18+18 / 36
5. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 15+16 / 31
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 44
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 40
4. Jakub Machát (Kawasaki) 36
5. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 31
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Denisa Valouškova (Kuberg-Aku) 25+25 / 50 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Denisa Valouškova (Kuberg-Aku) 50 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 40


 


Další články sekce MČR