KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 3. prosince do 9. prosince.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR supermoto 2018 – Vysoké Mýto

Ilustrační foto: František Novák
MČR supermoto 2018 – Vysoké Mýto
26.09.2018
 

Závěrečné kolo Mistrovství ČR supermoto proběhlo o uplynulém víkendu na okruhu ve Vysokém Mýtě.

 
O uplynulém víkendu skončilo Mistrovství ČR supermoto. Po zrušeném závodě v Sosnové proběhlo ve Vysokém Mýtě čtvrté, závěrečné kolo. V hlavní kategorii S1 se při neúčasti Pavla Kejmara z vítězství radoval jeho reprezentační kolega Milan Sitnianský. V dalších kategoriích zvítězili Daniel Kička, vítěz kategorie S2 a Pavel Kajgr, který vyhrál kategorii S3 MX. Mezi veterány se z vítězství radovali Jiří Pešek (nad 35 let) a Miroslav Starý (nad 40 let). Naopak v „dorosteneckých“ třídách se z vítězného tažení mohli radovat Filip Zika, který byl nejlepší mezi juniory a Matěj Kokeš, který vyhrál kategorii Elév. Elektrické motorky vyhrála Denisa Valoušková.
 
MČR Supermoto 2018 – Vysoké Mýto
 
Třída S1
1. Milan Sitnianský (Honda) 25+25 / 50 bodů
2. Erik Provazník (Yamaha) 22+16 / 38
3. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 18+20 / 38
4. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 20+18 / 38
5. Miloslav Řihák (Honda) 15+22 / 37
 
Třída S1 – průběžné pořadí
1. Erik Provazník (Yamaha) 168 bodů
2. Lukáš Ducháček (Husqvarna) 146
3. Milan Sitnianský (Honda) 144
4. Miloslav Řihák (Honda) 143
5. Pawel Leskow (POL, Husqvarna) 126
 
 
 
Třída S2
1. Daniel Kička (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Vojtěch Frič (Yamaha) 22+20 / 42
3. Michal Pawlik (POL, Husqvarna) 16+22 / 38
4. Jakub Mach (KTM) 18+18 / 36
5. Deni Fligr (Honda) 20+11 / 31
 
Třída S2 – průběžné pořadí
1. Daniel Kička (Husqvarna) 175 bodů
2. Vojtěch Frič (Yamaha) 175
3. Jakub Mach (KTM) 138
4. David Kárný (KTM) 136
5. Deni Fligr (Honda) 133
 
 
 
Třída S3 MX Cup
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 25+25 / 50 bodů
2. Luděk Buček (KTM) 18+22 / 40
3. Libor Machát (Yamaha) 20+20 / 40
4. Jan Berger (Honda) 22+15 / 37
5. Radovan Matyk (Yamaha) 16+18 / 34
 
Třída S3 MX Cup – průběžné pořadí
1. Pavel Kajgr (Yamaha) 197 bodů
2. Radovan Matyk (Yamaha) 130
3. Jan Berger (Honda) 128
4. Luděk Buček (KTM) 128
5. Jaroslav Příhoda (Yamaha) 112
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 35+
1. Jiří Pešek (KTM) 25+25 / 50 bodů
2. Pavel Nosko (KTM) 20+22 / 42
3. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 22+20 / 42
4. Lukáš Žukovský (SVK, Honda) 16+18 / 34
5. Roman Plaček (Suzuki) 18+16 / 34
 
Třída S3 Veteran Cup 35+ – průběžné pořadí
1. Jiří Pešek (KTM) 200 bodů
2. Pavel Nosko (KTM) 161
3. Zdeněk Zpěvák (Yamaha) 118
4. Maciej Michalski (POL, Husqvarna) 105
5. Lukáš Žukovský (SVK, Honda) 90
 
 
 
Třída S3 Veteran Cup 40+
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 22+25 / 47 bodů
2. Michael Solík (SVK, Honda) 25+22 / 47
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 20+20 / 40
4. Karel Smilek (Suzuki) 18+18 / 36
5. Libor Bednář (KTM) 16+16 / 32
 
Třída S3 Veteran Cup 40+ – průběžné pořadí
1. Miroslav Starý (Husqvarna) 188 bodů
2. Michael Solík (SVK, Honda) 188
3. Aleš Cikánek (Mefo Jawa) 160
4. Karel Smilek (Suzuki) 126
5. Miroslav Vondráček (Suzuki) 102
 
 
 
Třída S5 Junior
1. Filip Zika (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 22+22 / 44
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 20+20 / 40
 
Třída S5 Junior – průběžné pořadí
1. Filip Zika (Husqvarna) 188 bodů
2. Michal Vlasák (Husqvarna) 166
3. Arturo Kajgr (Yamaha) 137
4. Viktor Valoušek (KTM) 112
5. Jan Ulman (Kawasaki) 100
 
 
 
Třída S6 Elév
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 25+25 / 50 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 22+22 / 44
3. Hynek Maštalíř (Kawasaki) 20+20 / 40
4. Vittorio Kajgr (Yamaha) 18+18 / 36
5. Jakub Machát (Kawasaki) 16+16 / 32
 
Třída S6 Elév – průběžné pořadí
1. Matěj Kokeš (Husqvarna) 200 bodů
2. Arturo Kajgr (Yamaha) 176
3. Vittorio Kajgr (Yamaha) 154
4. Jakub Machát (Kawasaki) 142
5. Ondřej Ludvík (KTM) 118
 
 
 
Třída S7 Aku
1. Denisa Valoušková (Kuberg-Aku) 22+25 / 47 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 25+22 / 47
3. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 20+20 / 40
 
Třída S7 Aku – průběžné pořadí
1. Denisa Valoušková (Kuberg-Aku) 194 bodů
2. Kristian Toman (Kuberg-Aku) 182
3. Štěpán Svoboda (Kuberg-Aku) 120


 


Další články sekce MČR