KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 12. listopadu do 18. listopadu.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MČR v trialu 2018 – Nihošovice

Foto: ceskytrial.cz
MČR v trialu 2018 – Nihošovice
13.09.2018
 

Mezinárodní mistrovství ČR v trialu pokračovalo v Nihošovicích.

 
Další soutěžní víkend Mezinárodního Mistrovství České republiky v Trialu proběhl o prvním zářijovém víkendu v Nihošovicích. V hlavní mistrovské kategorii se v sobotu i v neděli představilo šest jezdců. Vítězství v sobotním zápolení se připsal Martin Matějíček, který za svá záda odsunul velezkušeného reprezentanta Martina Křoustka, třetí místo si připsal Marco Mempör z Rakouska, který v našem mistráku startoval letos podruhé. V neděli si Matějíček vítězství zopakoval, stejně, jako Křoustek druhé místo a mladý Rakušan Marco Mempör třetí.
 
MČR v trialu 2018 – Nihošovice
 
Kategorie A – sobota
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 11 tr. bodů
2. Martin Křoustek (CZE, TRS) 16
3. Marco Mempör (AUT, Beta) 75
4. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 96
5. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 99
6. Tomáš Jindra (CZE, TRS) 130
 
Kategorie A – neděle
1. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 14 tr. bodů
2. Martin Křoustek (CZE, TRS) 18
3. Marco Mempör (AUT, Beta) 72
4. Marek Wünsch (CZE, Gas Gas) 75
5. Dominik Wünsch (CZE, Gas Gas) 101
6. Tomáš Jindra (CZE, TRS) 127
 
 
 
Kategorie B – sobota
1. Dalibor Šulc ml. (CZE, Beta) 6 tr. bodů
2. Šimon Sordyl (SVK, Beta) 20
3. Pavel Kohout (CZE, Gas Gas) 31
4. Vlado Kothay (SVK, Beta) 33
5. David Fabian (CZE, Beta) 46
 
Kategorie B – neděle
1. Dalibor Šulc ml. (CZE, Beta) 17 tr. bodů
2. Vlado Kothay (SVK, Beta) 22
3. Šimon Sordyl (SVK, Beta) 35
4. David Fabian (CZE, Beta) 40
5. Matěj Mrázek (CZE, Beta) 67
 
 
 
Kategorie C – sobota
1. Tomáš Hůla (CZE, Sherco) 20 tr. bodů
2. Ivo Husinecký (CZE, Sherco) 22
3. Jan Baloušek (CZE, TRS) 31
4. Petr Roštejský (CZE, Beta) 34
5. Filip Klouček (CZE, Beta) 42
 
Kategorie C – neděle
1. Filip Klouček (CZE, Beta) 19 tr. bodů
2. Tomáš Hůla (CZE, Sherco) 26
3. Ivo Husinecký (CZE, Sherco) 30
4. Jan Baloušek (CZE, TRS) 35 /15X 0/
5. Petr Roštejský (CZE, Beta) 35 /14X 0/
 
 
 
Hobby – sobota
1. Jan Koštial (CZE, TRS) 19 tr. bodů
2. Martin Kuchař (CZE, Sherco) 29 /20x 0/
3. Jiří Kněžourek (CZE, Montesa) 29 /19x 0/
4. Martin Pechočiak (CZE, Gas Gas) 33
5. Jan Bartoš (CZE, Sherco) 34
 
Hobby – neděle
1. Jan Bartoš (CZE, Sherco) 41 /13X 0; 7X 1/
2. Pavel Bujárek (CZE, Sherco) 41 /13X 0; 5X 1/
3. Martin Pechočiak (CZE, Gas Gas) 53
4. Václav HeřmaN (CZE, TRRS) 55
5. Tomáš Průša (CZE, Vertigo) 60
 
 
 
Klasik – neděle
1. Albín Prokop (CZE, Bultaco) 3 tr. body
2. Martin Kuchař (CZE, Honda) 14
3. Vladimír Havelka (Montesa) 18
4. Vladislav Dvořák (CZE, Montesa) 23
5. Antonín Martiš (CZE, Bultaco) 26
 
 
 
Žák – sobota
1. Adam Kollár (SVK, Beta) 1 tr. bod
2. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 8
3. Šimon Prokop (CZE, Beta) 10
4. Milan Urbánek (CZE, Beta) 12
5. Albín Prokop jr. (CZE, Gas Gas) 19
 
Žák – neděle
1. Adam Kollár (SVK, Beta) 2 tr. body
2. Šimon Prokop (CZE, Beta) 4
3. Albín Prokop jr. (CZE, Gas Gas) 13
4. Milan Urbánek (CZE, Beta) 20 /3:22:01/
5. Tadeáš Mikunda (CZE, Beta) 20 /3:26:12/


 


Další články sekce MČR