KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 5. dubna do 11. dubna 2021.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

MS v trialu 2016 – Itálie

Foto: Repsol
MS v trialu 2016 – Itálie
05.09.2016
 

Toni Bou o uplynulém víkendu získal jubilejní dvacátý titul Mistra světa v trialu.

 
Italské Valchiampo - Chiampo hostilo o uplynulém víkendu osmé a zároveň závěrečné kolo Mistrovství světa v trialu. Po oba dva soutěžní dny nenalezl přemožitele jezdec týmu Repsol Honda, Toni Bou který již po sobotním klání slavil dvacátý titul Mistra světa. V sobotu i v neděli Bou zvítězil před druhým Adamem Ragou a třetím Jeroni Fajardem.
 
 
 
 
Grand Prix Itálie – Valchiampo-Chiampo
 
Kategorie TrialGP – sobota
1. Toni Bou (SPA, Montesa) 13 tr. Bodů
2. Adam Raga (SPA, TRS) 56
3. Jeroni Fajardo (SPA, Vertigo) 86
4. Albert Cabestany (SPA, Sherco) 89
5. Jaime Busto (SPA, Montesa) 91
6. Takahisa Fujinami (JPN, Montesa) 97
7. Jorge Casales (SPA, Beta) 100
8. Matteo Grattarola (ITA, Gas Gas) 112
9. Miquel Gelabert (SPA, Sherco) 113
10. James Dabill (GBR, Vertigo) 122
11. Benoit Bincaz (FRA, Scorpa) 125
12. Alexandre Ferrer (FRA, Sherco) 126
13. Oriol Noguera (SPA, Montesa) 129
14. Franz Kadlec (GER, Gas Gas) 147
15. Eddie Karlsson (SWE, Montesa) 148
 
Kategorie TrialGP – neděle
1. Toni Bou (SPA, Montesa) 36 tr. bodů
2. Adam Raga (SPA, TRS) 50
3. Jeroni Fajardo (SPA, Vertigo) 55
4. Albert Cabestany (SPA, Sherco) 57
5. Takahisa Fujinami (JPN, Montesa) 67
6. Matteo Grattarola (ITA, Gas Gas) 81
7. Jaime Busto (SPA, Montesa) 85
8. Jorge Casales (SPA, Beta) 92
9. Miquel Gelabert (SPA, Sherco) 95
10. James Dabill (GBR, Vertigo) 99
11. Franz Kadlec (GER, Gas Gas) 105
12. Alexandre Ferrer (FRA, Sherco) 108
13. Oriol Noguera (SPA, Montesa) 125
14. Gianluca Tournour (ITA, Gas Gas) 127 /8x 0/
15. Eddie Karlsson (SWE, Montesa) 127 /4x 0/
 
Kategorie TrialGP – průběžné pořadí 2016
1. Toni Bou (SPA, Montesa) 189 bodů
2. Adam Raga (SPA, TRS) 169
3. Takahisa Fujinami (JPN, Montesa) 136
4. Albert Cabestany (SPA, Sherco) 112
5. Jeroni Fajardo (SPA, Vertigo) 107
6. Jaime Busto (SPA, Montesa) 119
7. James Dabill (GBR, Vertigo) 98
8. Jorge Casales (SPA, Beta) 63
9. Matteo Grattarola (ITA, Gas Gas) 55
10. Miquel Gelabert (SPA, Sherco) 44
11. Franz Kadlec (GER, Gas Gas) 50
12. Eddie Karlsson (SWE, Montesa) 36
13. Alexandre Ferrer (FRA, Sherco) 26
14. Loris Gubian (FRA, Beta) 33
15. Oriol Noguera (SPA, Montesa) 125
 
 
 
Kategorie Trial2 – sobota
1. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 35 /23x 0/ bodů
2. Arnau Farre (SPA, Gas Gas) 35 /21x 0/
3. Gael Chatagno (FRA, Sherco) 35 /18x 0/
4. Iwan Roberts (GBR, Beta) 44
5. Luca Petrella (ITA, TRS) 52
 
Kategorie Trial2 – neděle
1. Luca Petrella (ITA, TRS) 14 tr. bodů
2. Jack Price (GBR, Gas Gas) 26
3. Iwan Roberts (GBR, Beta) 28 /26x 0/
4. Gael Chatagno (FRA, Sherco) 28 /22x 0/
5. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 31
 
Kategorie Trial2 – průběžné pořadí 2016
1. Jack Price (GBR, Gas Gas) 238 bodů
2. Iwan Roberts (GBR, Beta) 194
3. Dan Peace (GBR, Gas Gas) 181
4. Arnau Farre (SPA, Gas Gas) 175
5. Gael Chatagno (FRA, Sherco) 166
-----------------------------------------
25. Martin Matějíček (CZE, Gas Gas) 9
35. Martin Křoustek (CZE, Vertigo) 1
 
 
 
Kategorie 125cc – sobota
1. Lorenzo Gandola (ITA, Scorpa) 34 tr. bodů
2. Mirko Spreafico (ITA, Gas Gas) 49
3. Eric Miquel (SPA, Sherco) 58
4. Kieran Touly (FRA, Sherco) 61
5. Connor Hogan (AUS, Sherco) 70
 
Kategorie 125cc – neděle
1. Lorenzo Gandola (ITA, Scorpa) 20 tr. bodů
2. Mirko Spreafico (ITA, Gas Gas) 24
3. Eric Miquel (SPA, Sherco) 36
4. Kieran Touly (FRA, Sherco) 44
5. Rabino Carloaalberto (ITA, Beta) 57
 
Kategorie 125cc – průběžné pořadí 2016
1. Jack Peace (GBR, Gas Gas) 217 bodů
2. Max Faude (GER, Beta) 188
3. Eric Miquel (SPA, Sherco) 152
4. Mikkel Bradde (DEN, Beta) 128
5. Connor Hogan (AUS, Sherco) 111
 
 
 
 
Kategorie Women – sobota
1. Emma Bristow (GBR, Sherco) 7 tr. bodů
2. Sandra Gomez (SPA, Gas Gas) 14
3. Theresa Bäuml (GER, Beta) 26 /20x 0/
4. Sarah Bauer (GER, Sherco) 26 /17x 0/
5. Donna Fox (GBR, Sherco) 28
 
Kategorie Women – neděle
1. Emma Bristow (GBR, Sherco) 4 tr. body
2. Donna Fox (GBR, Sherco) 20
3. Mireia Conde (SPA, Beta) 28 /20x 0/
4. Berta Abellan (SPA, Beta) 28 /19x 0/
5. Rebekah Cook (GBR, TRS) 28 /17x 0/
 
Kategorie Women – průběžné pořadí 2014
1. Emma Bristow (GBR, Sherco) 80 bodů
2. Sandra Gomez (SPA, Gas Gas) 55
3. Berta Abellan (SPA, Beta) 48
4. Rebekah Cook (GBR, TRS) 45
5. Mireia Conde (SPA, Beta) 44


 


Další články sekce MS