KALENDÁŘ AKCÍ

Závody u nás i v zahraničí v období od 20. března do 26. března 2023.
otevřít kalendář

VIDEO TÝDNE

Každý týden nové video, která pro vás hledáme.

ukázat videa

NEJČTENĚJŠÍ

2WheelSport

Text/Foto: Petr Z.
2WheelSport
17.12.2009
 

Vznikl nový český tým 2WheelSport SUPERMOTO RACING

V úterý večer u brněnského M-paláce někdo dráždil motarda. Řev motoru byl slyšet až u Ronda.
To kluci z Moravy přivezli ukázat svoje závodní speciály na motokárovou dráhu, kde představili svůj nový závodní tým !
2Wheel Sport racing team založili oficiálně tak před pár týdny a včera nadešel čas oficiálně tento tým představit. Na této prezentaci se představili pozvaným hostům jezdci tohoto týmu. Jan Zeman, devatenáctiletý student ze Sokolnic u Brna který v letošním roce dosáhl ve třídě OPEN na celkově pátou příčku mistrovství České republiky SUPERMOTO. V příštím roce postupuje i se svou SUZUKI do nejvyšší české třídy S1.

Dalším členem týmu je dvaadvacetiletý Lukáš Ducháček z Vranova u Brna. Tomu se podařilo získat v českém mistráku ve třídě OPEN druhé místo a získal ve stejně třídě titul mistra Slovenska. Se svým motardovým speciálem  Husqvarna také postupuje do třídy S1.
Ve třídě OPEN v příštím roce barvy 2WS racing týmu bude zastupovat dvacetiletý Michal Ducháček,  se strojem Husqvarna z Vranova u Brna. Dalším členem tohoto nového týmu je Libor Machát z Bílovic u Brna se svým strojem SUZUKI bude závodit  ve třídě OPEN.

Kromě představení jezdců týmu SUPERMOTO se předvedli jezdci ENDURO, také patřící pod hlavičku nového týmu 2WS. Jsou to Brňáci Petr Křivánek a Michal Vrbka. Oba sedlají stroje HUSABERG se kterými se zúčastní závodů ENDURO v České republice a na Slovensku.

Dále pak pod křídly týmu 2WS se na závodních dráhách v nadcházející sezóně objeví mladí a velmi nadějní závodníci David Kruliš s metra kit 70, Karel Hanika na minibiku a na GP125 a Radek Sokol na minibiku. Motocrossovou část týmu zastupují  jezdci Petr Nekvapil a Zdeněk Klobása.

Další články sekce